ru ua

Боротьба за дочку: колишній чоловік Анни Сєдокової хотів позбавити її батьківських прав

Боротьба за дочку: колишній чоловік Анни Сєдокової хотів позбавити її батьківських прав Фото: Анна Сєдокова (instagram.com/annasedokova)

Виявилося, що Максим Чернявський хотів позбавити співачку батьківських прав не тільки на дочку Моніку, але і на сина Гектора

Популярна українська співачка, екс-учасниця "золотого складу" групи "ВІА Гра" і мати трьох дітей Анна Седокова вперше відверто розповіла у виданні Hello! про боротьбу за свою середню доньку Моніку. Її колишній чоловік, бізнесмен Максим Чернявський забрав дитину і хотів позбавити Анну батьківських прав.

Судові розгляди екс-подружжя тривали майже рік, але в підсумку їм вдалося прийти до угоди: тепер Моніка залишилася жити з батьком в Лос-Анджелесі (США), а мама буде забирати її на канікули.

"Я боялася, адже кожне моє слово могло бути використано проти мене. Раптом я скажу щось, а завтра з-за цього мене позбавлять батьківських прав. Перший адвокат нічого не зміг зробити, я знайшла іншого, який брав за роботу ще більше – по 700 доларів на годину. Рахунки росли з неймовірною швидкістю", — згадує зараз Сєдокова.

Боротьба за дочку: колишній чоловік Анни Сєдокової хотів позбавити її батьківських правФото: Максим Чернявський з дочкою Монікою (instagram.com/max_la)

Крім того, як зізналася співачка, Чернявський намагався налаштувати проти неї і Артема Комарова – батька її сина Гектора, з яким на той момент вона рідко підтримувала спілкування. З Артемом Анна розлучилася ще до народження дитини.

"Ми не бачилися кілька місяців, а коли зустрілися, я розповіла про все, що відбувається, і попросила поради. Він сказав, що Максим шукав з ним зустрічі для того, щоб об'єднати зусилля і позбавити мене батьківських прав. Він не відповів і від зустрічі відмовився. За це я йому дуже вдячна", — поділилася артистка.

Боротьба за дочку: колишній чоловік Анни Сєдокової хотів позбавити її батьківських правФото: Анна Седокова з сином Гектором (instagram.com/annasedokova)

У підсумку адвокат співачки змогла допомогти з вирішенням питання. До того ж, після того, як про ситуацію в родині Анни почали активно писати журналісти, Максим Чернявський став роздумувати над підписанням мирової угоди.

"Цей кошмар закінчився. Макс ніколи не буде платити мені аліменти. Ми відвоювали те, що всі питання по Моніці ми вирішуємо разом. Вона буде вчитися і жити в США, і там я можу бачитися з нею 50 відсотків часу без наглядача, влітку ж вона проводить три тижні з батьком, решту часу зі мною. Ще одна умова: я ніколи не зможу привозити її в Росію. Останнє може змінитися, якщо наші країни домовляться по Гаазькій конвенції від 1980 року, яка регулює права батьків, які проживають в різних країнах, з питань дітей", — додала Сєдокова.

Боротьба за дочку: колишній чоловік Анни Сєдокової хотів позбавити її батьківських прав

Фото: Анна Седокова і Максим Чернявський (instagram.com/annasedokova)

Нагадаємо, Анна Сєдокова зізналася, що хоче народити ще двох дітей, а потім усиновити двох. "Чому б і ні? У мене є така можливість. Я зможу забезпечити їх фінансово, подарувати їм будинок, ласку і любов, дати хорошу освіту. Зараз стільки діток потребує", - говорить зірка.

Раніше Сєдокова розповіла про відпочинок з дітьми. Співачка з дітьми знайшли улюблений пляж, на якому проводять більшу частину часу. Також вона поділилася організаційними моментами відпочинку та планами на майбутнє.

До речі, Сєдокова похизувалася відпочинком з всесвітньо відомим співаком. Вона опублікувала знімок, на якому зображена з відомим іспано-італійським музикантом Еросом Рамазотті.

Відео: STYLER представляє добірку цікавих фактів про Анну Сєдокову