ua en ru

Юрій Горбунов став Осадчим

Юрій Горбунов став Осадчим Фото: Юрій Горбунов (instagram.com/gorbunovyuriy)

Відомий ведучий взяв на себе "обов'язки" своєї дружини

У Києві відбулися зйомки нової гри проекту "Ліга сміху". В рамках другої 1/8 фіналу на сцену вийшли шість команд зі своїми зірковими тренерами.

Темою гри були обрані професії, тобто гравці кожної команди повинні були на час перевтілитися в представників різних спеціальностей.

Команді "Вінницькі", тренером якої є відомий ведучий Юрій Горбунов, дісталися ролі журналістів. Самому Горбунову було гріх не скористатися моментом і не спародіювати свою новоспечену дружину, тележурналістку Катю Осадчу.

Юрій Горбунов став Осадчим

Фото: Юрій Горбунов в образі Каті Осадчої (Прес-служба "95 Кварталу")

Надівши на голову капелюшок у вигляді відра з попкорном, Горбунов назвав себе Юрієм Осадчим і "проїхався" по всіх тренерах, задаючи їм каверзні питання.

Юрій Горбунов став Осадчим

Фото: Юрій Горбунов зі своєю командою (instagram.com/gorbunovyuriy)

"Тріо різні і ведуча" влаштували на сцені справжнє циркове шоу і навіть "розрізали" навпіл свого тренера Олену Кравець. Одесити "Де Рішельє" перевтілилися у художників, а Антон Лірник вперше показав свого брата-близнюка.

Юрій Горбунов став Осадчим

Фото: Члени журі "Ліги сміху" (instagram.com/gorbunovyuriy)

А найскандальнішим виступом по праву можна назвати шоу, яке влаштувала на сцені Оля Полякова разом зі своїми підопічними - "Міні-панками". Хлопці показали унікальний танець бомжа, який бере участь у телевізійному шоу, а ще вивели на сцену напівголих танцівниць.

Юрій Горбунов став Осадчим

Фото: Оля Полякова (Прес-служба "95 Кварталу")

Ефір "Ліги сміху" відбудеться в п'ятницю, 21 квітня, о 22:00 на каналі "1+1".

Раніше Катя Осадча опублікувала сімейне селфі.