ua en ru

"Захотіла ще одного": Джамала зізналася, що хоче ще дітей

"Захотіла ще одного": Джамала зізналася, що хоче ще дітей Фото: Джамала (facebook.com/jamalaofficia)

Співачка розповіла, як поєднує роботу і материнство

Знаменита українська співачка Джамала зізналася, що хотіла б народити ще одну дитину. Про те, хто допомагає співачці справлятися з труднощами і як вона поєднує кар'єру і маленьку дитину, артистка розповіла в інтерв'ю Катерині Осадчій для передачі "Світське життя".

Джамала повідомила, що після того, як її син Емір-Рахман з'явився на світ 27 березня, вона зрозуміла, що хоче ще одну дитину.

"А хто знає? Чому ні? Я не можу сказати, що це було легко, але, коли народила, у мене така думка: "О! Потрібно вже другого!" Це так круто, це таке відчуття. Я не можу порівняти ні з чим. Коли тобі просто кладуть дитину на груди", - розповіла співачка.

Джамала зізналася, що їй завжди хочеться спати і вона іноді має можливість відпочити перед прямими ефірами, так як на допомогу з маленьким сином їй приходять її батьки та батьки чоловіка.

Після народження свого первістка, популярна співачка вже через два тижні повернулася до роботи у проекті "Голос країни", так як у неї така почесна і відповідальна місія – крісло тренера.

Доглядати за маленьким Еміром-Рахманом їй допомагають родичі. Крім того, артистка повідомила, що вже підшукала для свого сина няню. І навіть при такому щільному графіку, співачка годує сина самостійно.

"Їжу залишаю і намагаюся погодувати перед тим, як виходжу. Ось сьогодні я погодувала і вийшла на дві години", - сказала Джамала.

Відео: Джамала ("Світське життя")

До речі, ми нещодавно писали про те, Джамала розповіла, звідки у її сина таке незвичайне ім'я.

Джамала зізналася, що ім'я Рахман їй подобалося давно, і вона мріяла про те, що назве цим ім'ям сина ще задовго до своєї вагітності.

Співачка вважає, що у виборі імені потрібно керуватися символікою, як у значенні імені, так і в його звучанні. Вона переконана, що ім'я має правильно програмувати людину.

"Рахман означає "милосердний", "співчутливий". Я найбільше ціную ці якості в людях. Крім того, мій улюблений композитор – Сергій Рахманінов, в його прізвища теж є корінь "Рахман". А Бекиру дуже сподобалося ім'я Емір, яке означає "повелитель". У підсумку ми вирішили дати дитині подвійне ім'я. Я знаю, що в підлітковому віці багато соромляться свого імені. Нехай Емір-Рахман, подорослішавши, сам вибере, як будуть звертатися до нього друзі. Зараз він і Эмирчик, і Рахманчик", – поділилася своєю думкою Джамала.

Рекомендуємо подивитись: Вітаємо Джамалу з народженням первістка!

Відео: video.rbc.ua