Як збільшити око за допомогою макіяжу?

Як збільшити око за допомогою макіяжу?
Фото: Макіяж глаз

Большие глаза у женщины и открытый, розпахнутый погляд - це невероятно красиво.

Большие глаза у женщины и открытый, розпахнутый погляд - це невероятно красиво. На жаль, багато представників прекрасного пола природа не дарували красивими, ефектними формами. Однак сьогодні додаються обсяги та виразності маленьких очей під силу будь-який красавице; досить тільки знати про деякі хитрості макіяжу, про які нам розкаже косметолог Наталья Кутя.

Уделите увагу оточуючим деталям

Ізначально зверніть увагу на те, що обмінюється вашими очима. Безумовно, речь йде про бровях та їх формі. Перший шаг, з якого слід починати, - зробити брови більш виразнішими, заповнюючи їх тенями, карандашом або спеціальною помадкою для бровей. Так само постарайтеся вишипати лишні волоски знизу та візуально підняти форму, дорісивши недостаючі фрагменти згори. Стремитесь следовать правилу «золотой середины»: не оставляйте маленькие тонкие дуги, но и не делайте брови слишком широкими. Все це може тільки зіпсувати впечатление від макіяжа.

Крім того, синяки під очима, темні круги візуально зменшують очі і закривають об'єм. Використовується консилер, нанеся кошт тонким шаром під очима у вигляді «перевернутого треугольника» і растушував.

Макіяж для збільшення очей

Після цього ви можете перейти безпосередньо до макіяжу очей. Нанесіть тінню світлого відтінку на внутрішні кути очі та під бром. В якості основного кольору також слід використовувати натуральні, природні відтінки. Помните, що світлі кольори збільшують та розширюють об'єкти, тёмні - навпаки.

Використовувати інтенсивну черну підводку або карандаш на нижній вік також не слід. Набагато краще наносити коричневі тени до середини нижнього віку і растушевать, створюючи ефект природного відтінку. При бажанні можна окрасити безпосередньо водну лінію білим карандашем.

Ключовим елементом у макіяже очі слід вважати стрілки. Практично все види вид стрелять збільшують очі. Для маленьких очей все-таки краще підходить стрілки середньої ширини. Для початку потрібно прорізувати лінію епіляцій і трохи її продовжити, виходячи за межі природної форми. Хвост стрелки слід намалювати паралельно початок напрямків брови, щоб майбутні стрілки дивилися гармонічно. Смотря прямо перед собою, нарисуйте вертикальну стрічку від місця, де завершується природна складка століття. Так можно аккуратно сформировать «тело» будущей стрелки, предотвративши заломы. Після цього можна з'єднати стрічку з таємницею стрелки і закрасити отриманий треугольник. З'єднавши потім треугольник з лінією на шкірний край, ви отримаєте красиву рівну стрілку.

Завершающий пункт - длинные и объемные ресницы. Перед тим як добре проколоти волоски, використовуйте спеціальні щипці для завивки. Для створення ефекту додаткової густини слід трохи припудрити ефекти. Далі потрібно тщательно нанести туш в два шари на верхні козирки, а потім невелика кількість - на нижні. Якщо ви можете собі дозволити наростити ефекти, сходите в салон для хорошого майстра. Також відмінний ефект дають накладні епіляції у вигляді пучків та лент, які можна приклеїть вдома самостійно.

Таким чином, маленькі очі сьогодні не є серйозною проблемою. З допомогою сучасних технік макіяжу їх можна легко перетворити в яскраві та виразні!

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся