День вчителя: якого числа святкується в 2016 році

День вчителя: якого числа святкується в 2016 році
Фото: День вчителя - дата 2016 (babyactive.com.ua)

Якого числа День вчителя в цьому році і особливості святкування в Україні

Осінь - пора нових знань і відкриттів, це початок навчального року для школярів, студентів і викладачів. І саме восени працівники освіти відзначають своє професійне свято - День учителя. Якого числа вітати улюблених вчителів в цьому році читайте на Styler.

День вчителя 2016: якого числа, дата святкування

Свято вчителів почали відзначати в Радянському союзі з 1965 року. Його дата була закріплена в Постанові Верховної Ради СРСР "Про святкові дні" на першу неділю жовтня.

Якого числа День вчителя 2016

Фото: Якого числа День вчителя 2016 (elvisti.com)

З прийняттям незалежності в нашій країні збереглася добра традиція в перші жовтневі вихідні відзначати День вчителя. Дата свята встановлена ​​відповідним Указом Президента від 1994 року. Таким чином, День вчителя 2016 в Україні святкується 2-го жовтня.

Також в першу неділю жовтня приймають поздоровлення вчителя в Білорусі, Латвії, Молдові, Киргизії. ЮНЕСКО в 1994 році був заснований Всесвітній День вчителя 5 жовтня, і в багатьох країнах вітають педагогів в цей день (Росія, Азербайджан, Естонія, Вірменія та ін.).


Особливості свята

На початку жовтня своє професійне свято відзначають працівники сфери освіти України: педагоги дошкільної, середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої, післядипломної освіти, науково-педагогічні працівники аспірантури, докторантури.

Квіти і посмішки - кращий подарунок вчителю на свято

Фото: Квіти і посмішки - кращий подарунок вчителю на свято (kp.ru)

День вчителя - улюблене свято не тільки викладачів, але і учнів. У передсвяткові дні в школах влаштовуються дні самоврядування. Старшокласники влаштовують улюбленим учителям "вихідний" - самі ведуть уроки, стежать за порядком на перервах. Діти малюють стінгазети і організовують концерти.

На День вчителя 2 жовтня привітайте своїх улюблених викладачів букетом квітів і приємними словами, адже вони вкладають всі свої знання, досвід, душу в учнів і гідні подяки за цей відповідальний і важкий труд.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся