ua en ru

У українських музикантів з'явився шанс виступити на відомому фестивалі

У українських музикантів з'явився шанс виступити на відомому фестивалі Фестиваль "Файне Місто" (прес-служба / Gera Sulikov)

Стало відомо, як молодими групами потрапити на фестиваль "Файне Місто"

Відомий музичний фестиваль "Файне Місто", який пройде в Тернополі з 20 по 22 липня, надає шанс молодим виконавцям виступити на одній сцені з популярними європейськими артистами.

"Фестиваль у цьому році дарує три чудові можливості молодим виконавцям стати частиною сім'ї прекрасних людей 20-22 липня на території тернопільського іподрому і показати свій талант", - розповіли в прес-службі фестивалю.

У українських музикантів з'явився шанс виступити на відомому фестивалі

У українських музикантів з'явився шанс виступити на відомому фестивалі

"Ми робимо усе, аби дати можливість молодим виконавцям проявити себе на великій сцені разом з іменитими хедлайнерами та кращими артистами. Кожен з переможців відкриває фестивальний день на Main Stage. Ми сподіваємося, що такий подарунок надасть додатковий поштовх у їх кар’єрі", - зазначив співорганізатор фестивалю Володимир Пасяка.

Організатори пропонують групам та їх фанатам самостійно визначити, кому виступати на сцені фестивалю "Файне Місто" у конкурсі Light & Dark Challenge, реєстрація на який триватиме до 1 травня. Деталі можна знайти на за посиланням.

Відзначимо, що "Файне Місто" - єдиний український фестиваль, який входить в Асоціацію європейських фестивалів і займає призові місця в списку кращих літніх опен-ейрів країни. У цьому році на фестивалі виступлять The Rasmus, Bloom Twins, "Воплі Відоплясова", The Gitas, Ріаnобой, NAVIBAND і багато інших.

Нагадаємо, ONUKA виступить на одній сцені з культовими Gorillaz.