ua en ru

Українці виконали різдвяні колядки у незвичному стилі (відео)

Українці виконали різдвяні колядки у незвичному стилі (відео) Фото: Рок-колядки (РБК-Україна)

У піснях звучать флейти і трембіти

Український рок рок-вар'яте "КораЛЛі" до новорічних свят випустили колядки у роковій обробці "Рок-коляди До Різдвяних Свят!".

Музиканти представили чотири пісні: "Небо і Земля", "Ой на ріці на Йордані", "Чи вдома-вдома" та "Меланка".

У своїй музиці гурт використовує флейти та трембіти. Українці грають народні колядки з європейськими коренями й традиціями.

"Крім традиційних колядок, з якими переступаєш поріг батьківської хати на Різдво, існує ще багато менш знайомих пісень. Ось ми і вирішили записати свою версію однієї з українських колядок. Вийшло досить цікаво і сучасно, тому пісня припаде до смаку як старшому поколінню, так і молоді", - розповів лідер групи The Doox Максим Бережнюк.

До речі, мер Києва Віталій Кличко привітав українців з Новим роком та Різдвом Христовим. Святковий відеоролик він записав разом з братом Володимиром і виклав його на своїй сторінці в соціальній мережі.

У відеоролику мер Києва спочатку вдома роздивляється подарунки, про які мріяв в дитинстві, - фігурки індіанців і кубик Рубіка і пробує чурчхелу - "смак дитинства", як каже мер. В цей час в костюмі Діда Мороза з'являється Володимир Кличко, який, власне, і приніс подарунки братові.