Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко та інші зірки відвідали прем'єру фільму "Тіло і душа"

Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко та інші зірки відвідали прем'єру фільму "Тіло і душа"
Зіркові гості показу (фото: прес-служба)

В український прокат вийшла картина-володар "Золотого ведмедя" Берлінського кінофестивалю

У Києві в кінотеатрі "Оскар" відбулася гала-прем'єра драми "Тіло і душа". Першими стрічку зуміли оцінити Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко, Даша Коломієць, В'ячеслав Соломка, Олена Алимова, Мирослава Ульяніна, Анатолій Ярема.

Режисером і сценаристом фільму є Ільдіко Эньеди, яка раніше працювала над проектами "Мій ХХ століття" (1989) та "Чарівний стрілець" (1994).

Картина "Тіло і душа" отримала 4 нагороди, в тому числі і головну – "Золотого Ведмедя" Берлінського кінофестивалю.

Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко та інші зірки відвідали прем'єру фільму "Тіло і душа"Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко та інші зірки відвідали прем'єру фільму "Тіло і душа"Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко та інші зірки відвідали прем'єру фільму "Тіло і душа"Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко та інші зірки відвідали прем'єру фільму "Тіло і душа"Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко та інші зірки відвідали прем'єру фільму "Тіло і душа"Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко та інші зірки відвідали прем'єру фільму "Тіло і душа"Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко та інші зірки відвідали прем'єру фільму "Тіло і душа"Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко та інші зірки відвідали прем'єру фільму "Тіло і душа"Анна Завальська, Лавіка, Вова Борисенко та інші зірки відвідали прем'єру фільму "Тіло і душа"
 

Фото: зіркові гості показу (прес-служба)

Про фільм:

Марія і Ендре дуже замкнуті в собі інтроверти. Вони обоє працюють на одну фірму в Будапешті, але постійно знаходяться на відстані один від одного.

Вона – контролер якості, він – її бос. Марія любить обідати на самоті, в тиші, а свою роботу робить дуже серйозно й строго за правилами. Ендре ж товариський, але все одно самотній.

З волі випадку вони розуміють, що їм сняться одні і ті ж сни. Де є два оленя, які неймовірно схожі на самих чоловіка та жінку. Як і герої їхніх снів, Марія і Ендре з кожним днем стають все ближче і ближче. Сни втілюються в життя.

Відео трейлер фільму "Тіло і душа" (YouTube/TrailersUA - Трейлери українською мовою | HD)

Раніше у Києві відбулася гала-прем'єра трилера Джорджа Клуні "Субурбикон".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся