Антін Мухарський збирається зіграти Степана Бандеру в новому українському фільмі

Антін Мухарський збирається зіграти Степана Бандеру в новому українському фільмі
Фото: Антін Мухарський (facebook.com/Антін Мухарський)

Режисер нового фільму - батько Антіна Мухарського

В Україні знімуть кіно про Степана Бандеру, де головну роль зіграє Антон Мухарський. Про це повідомляє Novynarnia.

В Україні знімуть фільм, який присвячений життю і діяльності Степана Бандери. В основу кінострічки "Я-Бандера" ляже безліч невідомих фактів з біографії легендарного провідника ОУН.

Відомо, що головну роль у фільмі зіграє Антін Мухарський.

Режисер –постановник і автор сценарію фільму – народний артист України Дмитро Мухарський, батько Антіна Мухарського.

"Вивчаючи літературу, архівні матеріали, ми розуміємо, що Бандера був державною людиною, з державною філософією. Якщо б ми в Україні взяли за основу його постулати, то жили б вже в європейській державі. Але це буде фільм не політичний. Це буде цікавий художній фільм про неординарну особистость. У фільмі, зокрема, буде багато музики, тому що Бандера був дуже музичної людиною", - заявив Дмитро Мухарський.

За його словами, початок зйомок заплановано на червень-липень 2018 року, а вихід фільму планується до дня народження Степана Бандери - 1 січня 2019 року.

У фільмі будуть описувати три періоди життя Степана Бандери: дитячі роки, коли майбутньому провіднику ОУН було всього 8 років і він співав у церкві молитву "Аве Марія", юнацьким рокам, від 17 до 24 років і період від другого суду і до кінця життя в Німеччині.

Відомо, що зйомки фільму будуть проходити на Західній Україні, у Львові, а також у Кракові, Римі, Мюнхені і Веймарі.

Дмитро Мухарський зазначив, що на даний момент є проблеми з фінансування проекту. Стартову суму обіцяють українці з Німеччини.

Крім того, є надія на допомогу і інших українських діаспор – в Канаді та США.

Режисер сподівається і на допомогу з боку українського бізнесу і державну підтримку, так як тематика кінокартини – патріотична і актуальна.

Крім Антіна Мухарського, на ролі планується запросити провідних акторів українського кіно і театру, акторів з Польщі та Німеччини. Відомо, що одну з ролей погодився зіграти Богдан Бенюк.

До речі, Антін Мухарський розповів про "русский мир" на українському ТБ

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся