ru ua

У документальному фільмі "Невидимий батальйон" розкажуть про шістьох учасниць АТО

У документальному фільмі "Невидимий батальйон" розкажуть про шістьох учасниць АТО Фото: "Невидимий батальйон" розповідає про жінок в АТО (facebook.com/InvisibleBattalion)

Прем'єра фільму призначена на 14 жовтня 2017 року

В Україні тривають зйомки документального фільму про учасницях АТО під назвою "Невидимий батальйон". У картині розкажуть історії шести жінок-військових, які захищають Україну від російського агресора. Про це розповіла автор проекту Марія Берлінська під час прес-брифінгу в кризовому Українському медіа-центрі.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/InvisibleBattalion

"Мені важливо, щоб це були реальні історії жінок, які реально пройшли війну, пройшли її чесно і були на передовій. І щоб це були режисери, які не перекинутися в хвилю пафосу та надмірного патріотизму. Через це кіно ми хочемо нагадати світові, що в Україні не громадянська війна, а російська окупація. І через жінок це буде значно краще і доступніше показати. Тому що до хлопців у формі світ вже звик. І це буде значно чутливіші для світу", - сказала вона.


Відео: Прес-брифінг у кризовому Українському медіа-центрі (youtube.com/Ukraine Crisis Media Center)

Берлінська зазначила, що фільм має три поставлені перед собою цілі: показати історії жінка, які воюють в АТО, зруйнувати скляна стеля для жінок у секторі безпеки і перемогти інформаційну війну.

Історії шести жінок-учасниць АТО задокументують три режисера, а їхня презентація відбудеться 14 жовтня.

Раніше Styler писав, що про жінок-учасницях АТО почали знімати фільм.