ua en ru

Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"

Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія" Колаж РБК-Україна

На українських екранах фільм "Соло: Зоряні війни. Історія" стартує з 24 травня

Українські зірки відвідали в столичному кінотеатрі "Оскар" перший у країні закритий допрем'єрний показ космічної саги "Соло: Зоряні війни. Історія".

Нову картину режисера Рона Ховарда однією з перших подивилася знаменита співачка Джамала. Зірка з'явилася на показі разом з чоловіком.

Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"

Фото: Джамала та інші гості показу (прес-служба)

Також стрічку зуміли оцінити Ігор Тарнопольський, Анатолій Анатоліч, брати Борисенко, Наталка Карпа, Олексій Прищепа, Руслан Багінський, Yuko, On I Ona і багато інших.

Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"Джамала та інші зірки відвідали закритий показ саги "Соло: Зоряні війни. Історія"

Фото: зіркові гості показу (прес-служба)

Про фільм:

В далекій-далекій галактиці, напевно, всі чули про легендарного тисячолітнього "Сокола". Вніс його в історію всесвіту не хто інший, як самий спритний і швидкий контрабандист на просторах космосу Хан Соло разом зі своїм постійним супутником та помічником Чубаккою.

Відео: Офіційний український трейлер (YouTube/B&H Film Distribution Company)

Їх життя сповнене пригод і авантюр, адже друзі нерідко заглядають в темні і небезпечні місця галактики. На своєму шляху Хану Соло зустрілося і ще зустрінеться чимало людей, але не останнє місце серед них займає відмінний картковий шулер Лендо Каприссіан. З цього починається історія людини, який внесе свій внесок в історію галактики.

Нагадаємо, українського режисера нагородили на Каннському фестивалі за краще експериментальне кіно.