ru ua

Джоді Фостер підкреслила шкоду фільмів про супергероїв

Джоді Фостер підкреслила шкоду фільмів про супергероїв Фото: Marvel Studios

Артистка не хоче знімати комерційні супергеройський блокбастери

Американська актриса, режисер і продюсер Джоді Фостер висловила своє невдоволення тим, що супергеройський блокбастери є прибутковими для їх творців, але псують глядачів по всьому світу. Вона заявила, що не хотіла б знімати такі двохсотмільйонні картини. Про це повідомляє Radio Times.

"Похід в кіно перетворився на щось на кшталт походу в парк атракціонів. Студії створюють неякісний контент, щоб залучити масового глядача і задовольнити акціонерів - цей процес чимось схожий на фрекінг: ти отримуєш високий прибуток прямо зараз, але в перспективі губиш щось безповоротно . Це стан речей псує глядачів в Америці і, в перспективі, по всьому світу. Я не хочу знімати двохсотмільйонної фільми про супергероїв", - сказала Фостер.

Режисер дилогії "Вартових галактики" Джеймс Ганн прокоментував заяву актриси в своєму Twitter-акаунті і зазначив, що вона по-старому дивиться на супергеройський фільми, але в цьому є сенс. Він зізнався, що і сам вважає більшу частину студійних франшизних фільмів бездушними. "Для того, щоб вижити, я вважаю, що видовищним фільміама ПОТРІБНО мати бачення і серце, яких у них за традицією немає. І деякі з нас роблять все можливе, щоб рухатися в цьому напрямку. Створення великих фільмів, які є новаторськими і продуманими - це викликає у мене інтерес до такої роботи", - сказав Ганн.