ru ua

На фестивалі в Москві нагородили фільм про війну на Донбасі

На фестивалі в Москві нагородили фільм про війну на Донбасі Фото: Кіно (unsplash.com/Jake Hills)

Раніше показ картини намагалися пхати

Фільм литовсько-російського виробництва "Політ кулі" отримав приз "Лаврова гілка" в номінації "Арт-фільм" на фестивалі "Артдокфест" в Москві. Про це повідомляється на офіційному сайт фестивалю.

Нагороду вручав президент фестивалю режисер Віталій Манський, який народився у Львові. У минулому році він зняв фільм "Рідні", в якому показав ставлення своїх родичів, що проживають у різних регіонах України, що відбувається в Криму і на Донбасі.

До речі, показ картини Беати Бубенець, який розповідає про бійців батальйону "Айдар", намагалися зірвати прихильники "Новоросії" з руху SERB.

Під час показу в рамках конкурсної програми фестивалю в кінозалі знаходилося 200 чоловік, коли туди увірвалися 50 молодиків. Один з них облив екран сечею. Глядачів евакуювали з будівлі.

Раніше фільм "Кіборги" встановив рекорд за касовими зборами.

"За перший вікенд військова драма "Кіборги" зібрала 8 186 701 грн, обігнавши "Дюнкерк" (7 919 845 грн) і "Лють" (5 38648 грн). Фільм побачило 106 350 глядачів", - сказано в повідомленні Держкіно.

Нагадаємо, картина, в основу якої ліг сценарій Наталії Ворожбит, розповідає про українських бійців АТО, які захищали Донецький аеропорт. Дія стрічки розгортається впродовж двотижневого чергування військових у вересні 2014 року. Аеропорт захищали як професійні солдати, так і добровольці, які вперше зіткнулися зі смертю.