ua ru

Голос. Діти 3: можна дивитися онлайн 6 випуск

Голос. Діти 3: можна дивитися онлайн 6 випуск Фото: Ведучі шоу "Голос.Діти" (yotube.com)

Останню боротьбу за юні таланти ведуть Потап і MONATIK, Тіна Кароль команду вже набрала

У неділю, 5 листопада, на телеканалі 1+1 вийде шостий випуск вокального проекту "Голос. Діти", який можна дивитися онлайн на Styler.

Голос. Діти 3, 6 випуск

В цю неділю юні учасники будуть боротися за останні місця в шоу Голос. Діти. У командах зіркових тренерів залишилося всього шість місць, а за лаштунками чекають свого виходу на сцену близько двохсот учасників.

Тіна Кароль вже зібрала свою команду, її останньою учасницею стала 10-річна Ліза Волощенко з Херсона. Тепер за талановитих дітей будуть битися тільки MONATIK і Потап. Однак і Тіну чекає випробування – один з учасників змусить її ризикнути тренерським кріслом.

А під час п'яте сліпих прослуховувань тренерів так вразив виступ 13-річної Софії Лис з Полтави, яка страждає зайвою вагою, що вони почали згадувати про свої проблеми подібного роду, залишилися в минулому.

"Моє бажання бути на сцені і співати змінило мене. Точно так само і Ви можете змінити світ своєю вірою в кожної людини", - розповіла Тіна Кароль.

"Пам'ятаю, як я перший раз прийшов на брейк-данс, і там усі здивувалися, як такий хлопчик збирається танцювати", - згадав MONATIK.

А тим часом за лаштунками одна з учасниць команди MONATIKа москвичка Ганна Голодна зізналася, що їй довелося піти заради участі в проекті.

"Я ніколи не співаю те, що мені кажуть заспівати. Я повинна добре розуміти зміст пісні, щоб зуміти донести його до слухача. Адже це найважливіше в музиці", - заявила юна артистка, яка виконала пісню Земфіри "Небо Лондона".

А напередодні були названі 10 ТОП-исполнителей, які можуть представити України на Євробаченні-2017.