ua en ru

Хливнюк, Завальська, Толочний та інші зірки відвідали прем'єру "Субурбікона" в Києві

Хливнюк, Завальська, Толочний та інші зірки відвідали прем'єру "Субурбікона" в Києві Відбулася прем'єра фільму "Субурбікон" (Колаж РБК-Україна)

У кінотеатрі "Оскар" (МФК Gulliver) 15 жовтня відбулася гала-прем'єра трилера Джорджа Клуні "Субурбікон"

15 жовтня у Києві відбулася гала-прем'єра фільму "Субурбікон" - трилера Джорджа Клуні.

Першими стрічку зуміли оцінити Андрій Хливнюк, Ганна Завальська, Денис Христов, Влад Фісун, Євген Толочний, Катя Тейлор, Юрій Кошмарченко, Денис Іванов, Мітя Ятим, Яна Алтухова, Альона Шевченко, Яніна Соколова та інші гості.

Хливнюк, Завальська, Толочний та інші зірки відвідали прем'єру "Субурбікона" в КиєвіХливнюк, Завальська, Толочний та інші зірки відвідали прем'єру "Субурбікона" в КиєвіХливнюк, Завальська, Толочний та інші зірки відвідали прем'єру "Субурбікона" в КиєвіХливнюк, Завальська, Толочний та інші зірки відвідали прем'єру "Субурбікона" в КиєвіХливнюк, Завальська, Толочний та інші зірки відвідали прем'єру "Субурбікона" в КиєвіХливнюк, Завальська, Толочний та інші зірки відвідали прем'єру "Субурбікона" в Києві

Фото: Українські зірки відвідали гала-прем'єру "Субурбікона" (прес-служба кінотеатру "Оскар" - Сергій Хандусенко)

Режисером фільму став відомий актор Джордж Клуні. Раніше він знімав картини "Визнання небезпечної людини", "Доброї ночі та удачі".

Міжнародна прем'єра фільму відбулася на Венеціанському кінофестивалі, де "Субурбікон" претендував на "Золотого лева" і був відзначений премією фонду Міммо Ротелла. Головну роль у стрічці виконав Метт Деймон. Актор відомий за проектами "Розумник Уілл Хантінг" (номінація на "Оскар" за "Кращу чоловічу роль"), "Одинадцять друзів Оушена", "Відступники".

Хливнюк, Завальська, Толочний та інші зірки відвідали прем'єру "Субурбікона" в КиєвіФото: "Субурбікон" одним з перших у Києві побачив Андрій Хливнюк (прес-служба кінотеатру "Оскар" - Сергій Хандусенко)

Хливнюк, Завальська, Толочний та інші зірки відвідали прем'єру "Субурбікона" в Києві

Фото: Ганна Завальська (прес-служба кінотеатру "Оскар" - Сергій Хандусенко)

Про фільм:

Прекрасне містечко у самому центрі США Субурбікон можна вважати справжнім раєм на землі. Затишні недорогі будиночки, неймовірно привітні люди навкруги, навіть ідеальні газони.

Відео: Опублікований трейлер фільму "Субурбікон" українською мовою (Youtube-канал Сінематико)

Влітку 1959 року сюди вирішив переїхати Гарднер Лодж зі своїм юним сином і чарівною дружиною. Але за цим зовнішнім лоском ховається дуже багато страшного. Наприклад, те, що сім'ю Лоджів чомусь не полюбили у прекрасному містечку. Одного разу в їх будинок увірвався грабіжник, який позбавив життя жінку Гарднера.

Хливнюк, Завальська, Толочний та інші зірки відвідали прем'єру "Субурбікона" в КиєвіФото: У Києві відбулася гала-прем'єра фільму "Субурбікон" Джорджа Клуні (прес-служба кінотеатру "Оскар" - Сергій Хандусенко))

Тепер він батько-одинак, і повинен не допустити, щоб з його сином щось трапилося в цьому непривітному місці. І коли хлопчикові загрожує небезпека, батько випустить весь накипілий гнів на лиходія. І навіть не на одного. Іноді найкращі з людей можуть робити темні речі.

На екранах мережі кінотеатрів "Оскар" фільм "Субурбікон" стартує з 16 листопада.