ru ua

Канал "Україна" покаже прем'єру серіалу "Специ" на Одеському міжнародному кінофестивалі

Канал "Україна" покаже прем'єру серіалу "Специ" на Одеському міжнародному кінофестивалі Фото: Постер до фільму (facebook.com/kanalukraina)

Покази серіалу будуть відкриті для відвідувачів і гостей кінофестивалю з 15 по 19 липня

16 липня о 15:30 в одеському кінотеатрі "Родина" відбудеться прем'єра детективної мелодрами "Специ" виробництва Star Media на замовлення каналу "Україна".

Спеціально на показ в Одесу приїдуть продюсери картини і виконавці головних ролей - Дмитро Чернов, Сергій Сипливий, Костянтин Корецький.
Подія відбудеться в рамках програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

В основі сюжету детективної мелодрами "Специ", режисером якої став Олег Масленніков, лежить історія начальника експертно-криміналістичної лабораторії МВС Андрія Макарова. Він - справжній спец. Розумний, має блискучу освіту та вкрай уважний до деталей. Часто саме завдяки увазі Макарова до дрібниць і його нестандартним висновкам розкривають найскладніші злочини.

Макаров та його експертна група тісно співпрацюють із Богданою Ковальською, слідчим МВС. Вони розуміють одне одного з півслова, проте їхні взаємини не завжди безхмарні. Андрій й Богдана могли б стати парою і в реальному житті, але зараз жоден із них не готовий відкритися новим почуттям.

Андрій - невиправний цинік і мізантроп, тому його стосунки з колегами стабільно напружені. Є у головного героя й скелет у шафі. Причиною його повернення в органи після вимушеного звільнення стала смерть улюбленої сестри. Злочин залишився нерозкритим - його списали на звичайне пограбування, але Макаров упевнений - це було навмисне вбивство. І тепер він сповнений рішучості знайти вбивцю сестри.

Видео: Трейлер серіалу (youtube.com/Канал Украина)

У головних ролях знялися: Олексій Морозов, Яна Соболевська, Дмитро Чернов, Наталя Доля, Віталій Салій, Шорена Шонія, Сергій Сипливий, Костянтин Корецький, Паша Лі.

Покази серіалів будуть відкриті для відвідувачів і гостей 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю з 15 по 19 липня. Крім України в рамках даного заходу покажуть епізоди серіалів з Франції, Ізраїлю, Данії та Бельгії.

До речі, український фільм "Межа" завоював престижну нагороду в Карлових Варах.