Канал "Україна" представляє іміджевий ролик Одеського кінофестивалю з Ейданом Тернером у головній ролі

Середа 17 травня 2017 16:09
Канал "Україна" представляє іміджевий ролик Одеського кінофестивалю з Ейданом Тернером у головній ролі
Фото: Актор Ейдан Тернер (прес-служба каналу "Україна")

Ідея і сценарій нового проморолика розроблені креативною командою телеканалу

Телеканал "Україна" представляє іміджевий ролик 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, головним героєм якого став відомий актор Ейдан Тернер. 

"Нове іміджеве відео ОМКФ стало результатом плідної роботи професійної команди каналу "Україна", команди Одеського кінофестивалю і режисера Ігоря Стеколенка. Для мене особисто – це новий, унікальний й дуже захоплюючий досвід", – коментує Юлія Сінькевич, генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю.

В основі сюжету – актор і місто, яке допомагає герою вжитися в його нову роль. Актор перебуває в пошуках своєї музи, в пошуках нових вражень. Для цього він приїхав до Одеси – кінематографічного міста, яке насичене цікавими персонажами й локаціями.

"Під час створення сценарію ми ставили перед собою завдання передати атмосферу перебування нашого героя в Одесі: показати, як він накопичує враження і збирає образи для того, щоб вжитися в свою нову роль. Фінал ролику залишається відкритим, але головна ідея полягає в тому, що кожен знайде своє кіно на майбутньому кінофестивалі", – відзначає Роман Шома, креативний директор телеканалу "Україна".

Зйомки проморолику проходили в Одесі. Над ідеєю і сценарієм працювала креативна команда телеканалу "Україна", режисером ролику став Ігор Стеколенко, а відеопродакшен здійснила компанія Pronto Film.

"Я із задоволенням погодився взяти участь у створенні іміджевого відео для Одеського міжнародного кінофестивалю. Працювати з Ейданом було дуже легко – він невимушено приміряє будь-який образ і активно бере участь у роботі над характером свого персонажа. Часом це навіть не було схоже на знімальний процес, а швидше нагадувало гарне проведення часу. Саме так і має бути на знімальному майданчику", – розповідає режисер Ігор Стеколенко.

Головним героєм ролику став ірландський актор, зірка трилогії "Хоббіт" Ейдан Тернер, відомий також широкій аудиторії завдяки ролям Росса Полдарка в серіалі "Полдарк" та вампіра Мітчелла в серіалі "Бути людиною".

У проморолику Ейдан грає самого себе – актора, який перебуває у пошуку творчого підйому й нових вражень. За сценарієм Ейдан готується до виконання нової ролі: спостерігає за людьми, збирає типажі, а головне - шукає натхнення для втілення наступного персонажа.

"Для мене було честю стати учасником фестивалю, я зрадів, отримавши пропозиції знятися в проморолику. Не дочекаюся, коли знову повернуся до Одеси в липні, щоб побачити результат спільної роботи на великому екрані, а також подивитися фільми", – ділиться своїми враженнями від зйомок Ейдан.

Нагадаємо, що телеканал "Україна" протягом 6 років є генеральним інформаційним партнером Одеського міжнародного кінофестивалю, найважливішого заходу для кіноіндустрії України, який об'єднує міжнародних і українських акторів, режисерів, сценаристів і продюсерів на одному майданчику.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся