ru ua

"Культове місце": Вакарчук розповів про улюблені місця у Львові

"Культове місце": Вакарчук розповів про улюблені місця у Львові Фото: Святослав Вакарчук (facebook.com)

Музикант поділився приємними спогадами

Український музикант, лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук розповів про своїх улюблені місця у Львові, повідомляє "Про Львів".

Музикант зазначає, що з туристичних вулиць в місті його найулюбленіша Вірменська, де стоїть Вірменська церква.

"Обов'язково походіть навколо і зайдіть всередину. До речі, саме там знімали епізоди фільму "Три мушкетери". Ще одна причина любові до цієї вулиці – там оселилося мистецьке об'єднання "Дзиґа". Одне з перших продюсерських агентств Львова. Саме вони заплатили перший в історії групи "Океан Ельзи" гонорар за виступ у клубі "Лялька". Культове місце для покоління 1990-х. Як зараз пам'ятаю, ми отримали тоді 70 доларів за кожен виступ", – ділиться Вакарчук.

Вакарчук також радить відвідати вулицю Староєврейську, що знаходиться неподалік від площі Ринок.

"На ній, по-перше, дуже смачна кав'ярня "Цукерня". Вона одна з перших почала робити смачну львівську кондитерку. На Староєврейській був і магазин музичних інструментів, де "Океан Ельзи" вперше придбав серйозні інструменти. Ми виграли грант Фонду Відродження і на ці гроші купили музичні інструменти. Це був 1996 чи 1997 рік", – відзначає він.

До речі, Святослав Вакарчук поділився з фанами приємними різдвяними спогадами. Так, на своїй сторінці в мережі Twitter Святослав опублікував відео, де дівчата в національних хустках співають "Щедрик". При цьому співак зазначив, що це для нього був несподіваний сюрприз.