ru ua

На Kyiv Comic Con відбудеться презентація українського фільму-коміксу

На Kyiv Comic Con відбудеться презентація українського фільму-коміксу Кадр з фільму "Фокстер & Макс"

Творці картини розкажуть про особливості створення 3D-графіки, трюків і спецфектов

20 травня в 11:00 на фестивалі Kyiv Comic Con 2018 відбудеться ексклюзивна презентація українського фантастичного сімейного фільму "Фокстер & Макс". В рамках заходу команда творців картини розкриє сюжет і розповість про особливості зйомок, створення 3D-графіки, трюків і спецфектов. А також вперше представлять кадри фільму і з бекстейджу знімального майданчика.

На Kyiv Comic Con відбудеться презентація українського фільму-коміксу

На Kyiv Comic Con відбудеться презентація українського фільму-коміксу

"Фокстер & Макс" - це сучасна добра історія про дружбу та віру в свою мрію. В той же час – це справжній фільм-комікс. Фантастична пригодницька стрічка з вражаючими перегонами на суперкарах, захопливими трюками, шпигунськими девайсами та надсучасними нано-технологіями. До того ж, з талановитим хлопцем-художником та собакою-супергероєм в головних ролях. Запрошуємо всіх, хто хоче побачити це першим, на Kyiv Comic Con 2018", - розповідають творці фільму.

Тизер фільму "Фокстер & Макс"

Презентацію проведуть Роман Мартиненко, со-продюсер фільму Сашко Чубко і актор, виконавець ролі лиходія Гекона, Максим Самчик.

"Фокстер & Макс" - український фантастичний фільм про пригоди хлопчика і пса-супергероя. За сюжетом, школяр Максим малює нанотехнологічними фарбами графіті собаки, яке потім оживає. Режисер стрічки - Анатолій Матешко. Прем'єра в кінотеатрах України планується 25 жовтня цього року.

Раніше Анатолій Матешко розповів STYLER про те, чого дійсно не вистачає українському кіно.

Топ-5 нових українських фільмів