Люди з обмеженими можливостями розкритикували майбутню драму "Не хвилюйся, далеко він пішки не піде"

Люди з обмеженими можливостями розкритикували майбутню драму "Не хвилюйся, далеко він пішки не піде"
Фото: Кадр з фільму "Не хвилюйся, далеко він пішки не піде"

Вони вважають, що ролі персонажів з інвалідністю мають діставатися людям з реальними обмеженими можливостями

Нещодавно Amazon представив перший трейлер фільму "Не хвилюйся, далеко він пішки не піде" режисера Гаса Ван Сента. Головну роль паралізованого художника-карикатуриста в ньому виконав Хоакін Фенікс, відомий ролями в картинах "Гладіатор", "Знаки", "Готель" Руанда "", "Таємничий ліс" і "Переступити межу". Але організація Ruderman Family, яка займається допомогою людям з обмеженими можливостями, вважає, що головна роль повинна була дістатися акторові, у якого насправді є інвалідність. Про це повідомляє Digital Spy.

Президент Ruderman Family Джей Рудерман вважає, що Ган ван Сент провів кастинг нечесно. "Прийшов час кіностудіям наймати на ролі людей з обмеженими можливостями тих, хто дійсно такими є. Ми ж живемо в 2018 році, білі актори більше не грають азіатів, темношкірих або латиносів. Тому і неприпустимо, що працездатні актори грають інвалідів", - сказав Рудерман . Також він зазначив, що всього 2% акторів з обмеженими можливостями грають таких персонажів.

"Не хвилюйся, далеко він пішки не піде" вперше буде представлений на Sundance Film Festival, а його прем'єра в кінотеатрах відбудеться 11 травня 2018 року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся