ua en ru

"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії

"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії Мішель Андраде (фото: прес-служба)

18 грудня відбулася гала-прем'єра фільму в кінотеатрі "Оскар"

У київському кінотеатрі "Оскар" представили нову американську комедію "Дуже погані матусі 2".

Першими стрічку побачили Мішель Андраде, Даша Коломієць, Діма Борисов, група "Армія", Анастасія Даугуле, Яна Алтухова, Олексій Захарчук, В'ячеслав Соломка, Надя Коверская та інші.

"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії"Дуже погані матусі 2": Мішель Андраде і інші зірки відвідали прем'єру комедії

Фото: Зіркові гості показу (прес-служба)

"Дуже погані матусі 2" - американський різдвяний комедійний фільм режисерів Джона Лукаса і Скотта Мура. Кінострічка є продовженням фільму "Дуже погані матусі", що зібрав у США понад 110 млн доларів і став однією з самих касових комедій 2016 року.

Головні ролі знову виконали Міла Куніс, Крістен Белл і Кетрін Хан, також у фільмі взяли участь Крістін Баранскі, Шеріл Хайнс і Сьюзан Сарандон, що зіграли матерів героїнь.

Про фільм:

Великий будинок, люблячий чоловік, талановиті діти та кар'єра в гору. Ми вже дорослі і самі приймаємо рішення? Як би не так! Турботливі батьки досі не залишають нас без "цінних порад", особливо, коли несподівано наскочать на Новий рік. Правда, відриватися вони теж навчать по-дорослому! Іншими словами, свято підкралось непомітно...

Відео: ДУЖЕ ПОГАНІ МАТУСІ 2 Офіційний трейлер (YouTube/Вольга Україна)

На екранах мережі кінотеатрів "Оскар" фільм стартує з 28 грудня.

До речі, Оля Полякова та Даша Астаф'єва презентували секс-комедію "Свінгери".

Компанія F Films влаштувала в Києві закриту вечірку для представників кіноіндустрії та ЗМІ, на якій був представлений зоряний акторський склад фільму. Перша українська секс-комедія "Свінгери" знята за підтримки каналу "1+1" і вийде на всеукраїнський кінопрокат з 1 січня 2018.