ru ua

Оскар-2018: Оголошено список фільмів в категорії "Найкращі спецефекти"

Оскар-2018: Оголошено список фільмів в категорії "Найкращі спецефекти" Фото: Warner Bros.

У мережі з'явився шорт-лист фільмів з кращими спецефектами

Американська Академія кінематографічних мистецтв і наук опублікувала шорт-лист претендентів на "Оскар" в номінації "Кращі спецефекти". За перемогу змагатимуться 20 картин, серед яких "Логан", "Тор: Рагнарек" і "Зоряні війни: Останні джедаї", який ще навіть не вийшов в прокат. Список опублікований на сайті Академії.

Як відомо, далі Академія відбере з 20 фільмів п'ятірку кращих, які будуть номіновані на "Оскар". Серед претендентів на номінацію виявилися "Форма води", "Окча", "Ліга справедливості", "Конг: Острів черепа", "Живе", "Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казки", "Людина-павук: Повернення додому", "Дюнкерк", "Красуня і чудовисько", "Привид в обладунках", "Вартові Галактики. Частина 2", "Джуманджі: Поклик джунглів", "Чудо-жінка", "Валеріан і місто тисячі планет", "Той, що біжить по лезу 2049","Чужий: Заповіт" і "Планета мавп: Війна".

Нагадаємо, що номінантів на "Оскар" оголосять 23 січня 2018 року, а Україну на кінопремії в категорії "Кращий фільм іноземною мовою" представить "Рівень чорного" Валентина Васяновича. Сама церемонія "Оскар" відбудеться 4 березня в Лос-Анджелесі, в приміщенні кінотеатру "Долбі".