ua en ru

Принцеси Леї не буде в новому епізоді "Зоряних воєн"

Принцеси Леї не буде в новому епізоді "Зоряних воєн" Фото: Принцеса Лея (imdb.com)

У дев'ятій частині "Зоряних воєн" не будуть використовувати відзнятий матеріал з Керрі Фішер

Керрі Фішер не з'явиться у дев'ятій частині "Зоряних воєн", де вона раніше грала одну з головних ролей – принцесу Лею. Про це повідомила глава кіностудії Lucasfilm Кетлін Кеннеді в інтерв'ю телеканалу ABC, передає видання Deadline.

"На жаль, Керрі не буде в дев'ятому фільмі. Але ми будемо насолоджуватися її присутністю у восьмому", – сказала Кеннеді.

Таким чином вона прокоментувала заяву брата покійної актриси Тодда Фішера, який раніше стверджував, що він та дочка Керрі Фішер дали дозвіл на використання образу актриси в "Зоряних війнах - 9". За словами Кетлін Кеннеді, "їх хтось ввів в оману".

Варто відзначити, що після смерті Керрі Фішер в кінці 2016 року, студія Lucasfilm офіційно заявила, що під час роботи над дев'ятим епізодом саги не має планів відтворення образу принцеси Леї за допомогою сучасних технологій.

Проте спочатку у принцеси Леї була досить масштабна партія, що включає кілька ключових сцен. Після смерті актриси в січні 2017 року на нараді керівництва студії Lucasfilm обговорювалися зміни, які потрібно внести в оригінальну концепцію дев'ятого епізоду та всієї трилогії.

Раніше повідомлялося, що Керрі Фішер знову стане "принцесою Леєю".