ua en ru

Продюсер "Війни нескінченності" розповів про можливості створення хоррор-фільму з персонажами Marvel

Продюсер "Війни нескінченності" розповів про можливості створення хоррор-фільму з персонажами Marvel Фото: скріншот youtube

Глава Marvel Studios зізнався, що хотів би додати багато жанрів в кіновсесвіт

Глава Marvel Studios і продюсер "Війни нескінченності" Кевін Файг зізнався, що в його плани входить створення фільмів різних жанрів з персонажами кіновсесвіту Marvel. Також кінематографіст згадав про можливі фільми жахів за мотивами коміксів про Блейда і Лісовика. Про це повідомляє ComicBook.

"Мені подобаються ці два персонажа, яких ви назвали, але я вважаю, що хоррор може означати багато речей. Коли ви говорите про хоррор, ви маєте на увазі "Техаську різанину бензопилкою", або "Хостел", або "П'ятниця, 13-е", або "Полтергейст"? "Полтергейст" - це мій тип хоррора. Це чудовий фільм, який до смерті мене лякає, але він класний. Не знаю. Я безумовно хотів би побачити в MCU так багато жанрів, наскільки це можливо", - зазначив Файг .

Продюсер згадав про успіх фільму "Тор: Рагнарок". "Завжди був упевнений і продовжую сподіватися, що [наші фільми] будуть різноманітними. Мені дуже сподобалося, який успіх обрушився на "Тор: Рагнарок", і всі ці повсюдні заголовки, що сурмлять, що Marvel тепер вміє випускати повноцінні комедії і володіє дуже еклектичним і дивним почуттям гумору", - додав Глава Marvel Studios.

Нагадаємо, що Джош Бролін розповів, якого персонажа всесвіту Marvel йому подобалося грати більше.