ru ua

Режисер "50 відтінків сірого" заявила, що ненавидить свій фільм

Режисер "50 відтінків сірого" заявила, що ненавидить свій фільм Кадр з трейлера "50 відтінків сірого" (YouTube/YouTube Movies)

Творець фільму розповіла, чому ніколи не буде дивитись сіквели фільму

Автор трилогії "50 відтінків сірого" змусила думати режисера першого однойменного фільму Саманту Тейлор-Джонсон, що вона ненавидить її. Е.Л. Джеймс (Еріка Леонард Мітчел) намагалася очолити знімальний процес і постійно викликала Джонсон для розмов наодинці.

Режисер фільму "50 відтінків сірого" Сем Тейлор-Джонсон розповіла виданню Sunday Times of London про жахливий досвід співпраці з письменницею Е. Л. Джеймс і про те, чому вона ніколи не стане дивитися сіквели картини.

"Мені подобаються всі люди, і я почуваю себе ніяково, коли розумію, що я їм - ні. Я відчувала себе дуже ніяково через Е. Л. Джеймс", - розповіла Тейлор-Джонсон.

Гідного творчого союзу у автора книг та режисера так і не вийшло, а тому Джонсон щиро рада, що більше ніколи не буде працювати над екранізацією відносин героїв романів Анастейші Стіл та Крістіана Грея, ролі яких у фільмі виконали Дакота Джонсон та та Джеймі Доран.

"Я не збираюся навіть дивитися сіквели. Вони викликають у мене нульовий інтерес", - додала Тейлор-Джонсон.

До речі, Дакота Джонсон забороняє дивитися своїм батькам "50 відтінків сірого".