"Шазам" стане наступним фільмом Всесвіту DC після "Ліги справедливості" і "Аквамена"

STYLERКіно        24.07.2017 - 18:37
Фото: DC COMICS
Фото: DC COMICS

За чутками, фільм буде випущений в 2019 році

Зйомки "Шазама" почнуться на початку 2018 року, і фільм може бути випущений в кінотеатрах в 2019 році, про це повідомляє "The Hollywood Reporter". У звіті говориться, що режисером фільму буде Девід Ф. Сандберг. Виробництво почнеться перед "Флешем", "Бетгьорл", а також сіквелами "Загону самогубців" і "Чудо-жінки".

Довгий час "Шазам" був в планах DC. Все почалося з оголошення в 2014 році про те, що Дуейн "Скеля" Джонсон зіграє в якості суперника Шазама, Чорного Адама. "The Hollywood Reporter" поки не підтвердив, чи з'явиться Джонсон в цьому фільмі, або тільки в спін-оффі про свого персонажа.

Шазам, який також відомий як Капітан Марвел, є одним з найпопулярніших супергероїв DC, але це буде перший раз, коли він з'явиться в повнометражному, широкому фільмі. Шазам —  альтер-его Біллі Бетсона, хлопчика, який вимовляючи ім'я чарівника виявляється ураженим магічною блискавкою, яка перетворює його в дорослого супергероя. Він наділений здібностями шести міфологічних фігур: може літати, може користуватися своєю швидкістю. І все це завдяки 3000-річному чарівникові.

Всесвіт DC готує для фанатів багато приємного. "Ліга справедливості" вийде 17 листопада 2017 року. За нею послідує "Аквамен", який можна буде подивитися 21 грудня 2018 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: DCShow, фільми
On Top