ua en ru

"Шазам" стане наступним фільмом Всесвіту DC після "Ліги справедливості" і "Аквамена"

"Шазам" стане наступним фільмом Всесвіту DC після "Ліги справедливості" і "Аквамена" Фото: DC COMICS

За чутками, фільм буде випущений в 2019 році

Зйомки "Шазама" почнуться на початку 2018 року, і фільм може бути випущений в кінотеатрах в 2019 році, про це повідомляє "The Hollywood Reporter". У звіті говориться, що режисером фільму буде Девід Ф. Сандберг. Виробництво почнеться перед "Флешем", "Бетгьорл", а також сіквелами "Загону самогубців" і "Чудо-жінки".

Довгий час "Шазам" був в планах DC. Все почалося з оголошення в 2014 році про те, що Дуейн "Скеля" Джонсон зіграє в якості суперника Шазама, Чорного Адама. "The Hollywood Reporter" поки не підтвердив, чи з'явиться Джонсон в цьому фільмі, або тільки в спін-оффі про свого персонажа.

Шазам, який також відомий як Капітан Марвел, є одним з найпопулярніших супергероїв DC, але це буде перший раз, коли він з'явиться в повнометражному, широкому фільмі. Шазам — альтер-его Біллі Бетсона, хлопчика, який вимовляючи ім'я чарівника виявляється ураженим магічною блискавкою, яка перетворює його в дорослого супергероя. Він наділений здібностями шести міфологічних фігур: може літати, може користуватися своєю швидкістю. І все це завдяки 3000-річному чарівникові.

Всесвіт DC готує для фанатів багато приємного. "Ліга справедливості" вийде 17 листопада 2017 року. За нею послідує "Аквамен", який можна буде подивитися 21 грудня 2018 року.