"Слуга народу" "Кварталу 95" з'явиться на Netflix

STYLERКіно        23.09.2016 - 15:29
Фото: Володимир Зеленський (Квартал 95)
Фото: Володимир Зеленський (Квартал 95)

Український серіал про політиків з'явиться на екранах по всьому світу

Найбільша світова платформа Netflix покаже популярний український серіал "Слуга народу" виробництва студії "Квартал 95".

найближчим часом "Слуга народу" з'явиться в бібліотеці інтернет-телеканалу в субтитрированном вигляді, але вже зараз компанія Netflix самостійно займається озвученням серіалу.

“Ми дуже пишаємося тим, що є творцями українського серіалу, який з'явиться на Netflix. Це прорив для всієї української телевізійної індустрії. Ця угода демонструє всьому світу, що Україна може виробляти якісний контент для міжнародної дистрибуції, а також відкриває нові можливості для українських виробників. Історія про звичайного вчителя, який стає Президентом країни і починає боротися з корупцією на всіх рівнях, була резонансною для мільйонів людей в нашій країні, тому що ця тема близька, зрозуміло і дуже актуальна в Україні. Але абсолютно очевидно, що надія і потреба в порядних політиків, які стоять на чолі держави, є у людей в різних країнах світу. Саме тому ми вважаємо, що мільйони глядачів Netflix з задоволенням подивляться наш серіал", - розповів Володимир Зеленський.

On Top