ua en ru

В США знімуть фільм про одесита, який заснував ігорний бізнес в Лас-Вегасі

В США знімуть фільм про одесита, який заснував ігорний бізнес в Лас-Вегасі ​​​​​​​Фото: Про мафіозі з Одеси знімуть фільм (facebook.com/il.consul.lviv)

Єврей-мафіозі Деві Берман стане героєм кіно

У США знімуть фільм "Бригада диявола" про одесита єврейського походження Деві Бермана. Про це повідомив Почесний Консул Ізраїля у Західному регіоні України Олег Вишняков на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"У США знімуть фільм про єврея-мафіозі, який боровся з нацистами на півдні Італії. Мова про Деві Бермана – уродженця Одеси, який вважається одним із засновників ігорного Лас-Вегасу. Кінокартина має назву "Бригада диявола" і вразить тих, хто не знає історію життя Деві"- написав Вишняков.

Деві Берман народився у бідній родині в Одесі у 1903 році. Втікаючи від єврейських погромів, родина Деві виїхала до США. В 13 років хлопчик очолив банду підлітків, яка займалася рекетом.

Згодом він переїхав до найбільш антисемітського міста Америки — Міннеаполіса, де Берман з бригадою розгромили фашистську організацію, яка хотіла назавжди вигнати євреїв з міста. Він став босом всіх інших мафіозі в Міннеаполісі. Після війни Деві повернувся у Міннеаполіс, але там уже все змінилося. Тодішній мер міста поклав край азартним іграм та іншим нелегальним видам бізнесу і Деві поїхав у Лос-Анджелес.

В США знімуть фільм про одесита, який заснував ігорний бізнес в Лас-Вегасі

В США знімуть фільм про одесита, який заснував ігорний бізнес в Лас-Вегасі

Скріншот поста акаунта facebook.com/il.consul.lviv

До речі, український фільм став призером міжнародного фестивалю в Локарно.