ua en ru

Стали відомі деталі зйомок фільму "Кіборги", присвяченого обороні ДАП

Стали відомі деталі зйомок фільму "Кіборги", присвяченого обороні ДАП Фото: Ахтем Сеітаблаєв (facebook.com/mochalov)

Режисер Ахтем Сеітаблаєв розповів про зйомки художнього фільму "Кіборги"

Український актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв розповів про зйомки художнього фільму "Кіборги", що присвячений обороні Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. Про це повідомляє "5 канал".

"Було непросто, але я надзвичайно вдячний всім, хто допомагав. В першу чергу нашим бійцям, за допомогою яких драматург Наталія Ворожбит написала сценарій. Кожного дня на нашому знімальному майданчику був хтось з тих, кого ми сьогодні знаємо як "кіборгів". У нас дуже потужна команда, тому ми і подолали всі складнощі, які виникали у нас під час зйомок", - зазначив Ахтем Сеітаблаєв, додавши, що зйомками фільму цікавилося дуже багато людей - як колег по професії, тобто кінематографістів, так і чиновників з Адміністрації Президента, Міноборони і т. п.

У фільмі було використано багато важкої військової техніки і солдат ЗСУ строкової служби. Режисер розповів, що монтаж фільму майже завершений, наразі триває період пост-продакшену, а саме робота над комп'ютерною графікою, ефектами та музикою.

Прем'єра кінокартини в Україні запланована на 6 грудня 2017 року - в День Збройних сил України.

Нагадаємо, що в YouTube перший тизер фільму "Кіборги", заснованого на спогадах реальних людей та історіях оборони Донецького аеропорту, набрав за добу 100 тис. переглядів.