ru ua

Стало відомо про подальшу долю культового серіалу "Гра престолів"

Стало відомо про подальшу долю культового серіалу "Гра престолів" Кадр із серіалу "Гра престолів" (hbo.com)

Компанія "HBO" повідомила про плани на майбутнє

"HBO" повідомила про свої плани з приводу культового серіалу "Гра престолів" після зйомок восьмого сезону. Про це пише "Entertainment Weekly" з посиланням на слова програмного директора "HBO" Кейсі Блуса.

Компанія-виробник одного з самих успішних телевізійних серіалів "Гра престолів" не збирається закривати проект після виходу на екрани восьмого сезону серіалу.

За словами програмного директора "HBO" Кейсі Блуса, паралельно з роботою над восьмим сезоном йде робота над сценарієм пріквела "Гри престолів", який ляже в основу для зйомок пілотних серій.

"У нас є справжні талановиті письменники, які працюють над сценарієм. Єдине, про що ми вже раніше заявляли, це те, що будь-які пілотні серії з'являться не раніше, ніж через рік після виходу гри "Ігри престолів", - повідомив Кейсі Блус.

Крім того, він зазначив, що нові серії "Ігри престолів" будуть надані глядачам не раніше 2019 року, так як знімальній групі потрібно більше часу, щоб останні шість епізодів були ідеальними.

"Ось що я вам скажу: вони потребують більше часу для створення шоу найвищого рівня якості. Ми не сидимо на пляжі, а багато працюємо. У міру того, як серіал розвивався і тривав, він ставав все більш грандіозним – насичені сцени битв, захоплюючі спецефекти. А це все вимагає часу", - заявив Кейсі Блус.

До речі, в Лапландії з'явився крижаний готель для шанувальників "Гри престолів".

Одне з відділень компанії HBO в Лапландії в парку SnowVillage побудувало готель Ice, який декорований в стилі популярного серіалу "Гра престолів". Більша частина будівлі створена з льоду і снігу.

Всього в готелі близько 30 номерів і кожен з них наповнений різними скульптурами, натхненними популярними персонажами і темами з шоу, включаючи драконів, білих ходоків, Зал ликів і навіть Залізний трон.