Стало відомо, коли розпочнуться зйомки фільму "Ворошиловград"

STYLERКіно        17.07.2017 - 18:04
Фільм (facebook.com/pg/voroshilovgradfilm)
Фільм (facebook.com/pg/voroshilovgradfilm)

Названий акторський склад екранізації твору Сергія Жадана

У Старобільську Луганської області 31 липня розпочнуться зйомки фільму "Ворошиловград" режисера Ярослава Лодигіна, який є екранізацією твору Сергія Жадана, - кращого українського роману десятиліття за версією літературної премії ВВС Україна. Про старт зйомок і фінальний акторський склад фільму стало відомо на прес-конференції в рамках 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Режисер Ярослав Лодигін, для якого стрічка стане першою повнометражною картиною, повідомив, що до кастингу було залучено шість тисяч акторів. У фільмі зіграють актори Олег Москаленко (Герман), Олексій Горбунов (пастор), Руслана Хазіпова (Оля), Володимир Ямненко (Коча), Георгій Поволоцький, Євгенія Муц (Катя), Ігор Портянко та інші. Одну з невеликих ролей зіграє і автор роману Сергій Жадан.

"Ми провели кастинг серед близько шести тисяч акторів – хороших і не дуже. У нас було 145 Германів, і ми відбирали ретельно, бо в головного актора 30 знімальних змін із 33. Але я повністю задоволений нашою зірковою командою і кожним актором окремо", – відзначив режисер Ярослав Лодигін.

"Дуже якісний сценарій, цікава роль пастора, особливо мені подобається, що автор вклав у мій текст ненормативну лексику, мені здається, що я як актор володію цим жанром віртуозно. Щирий мат, який розбурхує людей, це дуже необхідно для такої ролі", – розповів актор Олексій Горубнов, який зіграє роль пастора.

Зараз у Старобільську вже будують декорації для зйомок фільму.

Автор роману Сергій Жадан відзначив, що фільм не буде повною ілюстрацією книги, у фільмі відбудуться незначні зміни у деяких сюжетних лініях. 

Проект фільму "Воршиловград" переміг у Дев’ятому пітчингу Державного агентства України з питань кіно, набравши найбільшу кількість балів серед усіх проектів – 43.

За сюжетом присвяченій Луганську (колишня назва міста "Ворошиловград") книги, головний герой Герман отримує телефонний дзвінок і дізнається про зникнення свого брата, власника старої бензоколонки. Герман вимушений повернутися до рідного Донбасу, щоб розібратися з ситуацією. Там він зустрічається з друзями дитинства та місцевою мафією, яка намагається відібрати його бізнес. Несподівано для себе Герман усвідомлює, що захищає не лише бензоколонку, а й своє минуле, майбутнє та свій дім. Він вирішує залишится в рідному місті з людьми, які люблять його та потребують його захисту.

Раніше повідомлялось, що екранізація роману Жадана перемогла на престижному кінофорумі.

On Top