ua en ru

Стало відомо, коли вийде перша серія фінального сезону "Гри престолів"

Стало відомо, коли вийде перша серія фінального сезону "Гри престолів" Фото: "Ігри престолів" (Фото: HBO)

Арія Старк розкрила деякі подробиці останнього сезону

Перша серія фінального сезону культового серіалу "Гра престолів" з'явиться на екранах в квітні 2019 року. Про це повідомила актриса Мейсі Вільямс в інтерв'ю виданню Metro.

Відома актриса Мейсі Вільямс, яка грає в серіалі "Гра престолів" одну з дочок Старка – Арію Старк, дала невеличке інтерв'ю, в якому повідомила, що перша серія заключного сезону серіалу з'явиться на екранах в квітні 2019 року.

"Ми закінчуємо зйомки в грудні, і перший епізод з'явиться в ефірі у квітні 2019 року. У фінальну версію увійшло багато всього. Ви б не захотіли поспішати в цьому сезоні. Ми зобов'язані нашим глядачам тим, що зробили цей сезон на межі можливостей", - заявила Вільямс в інтерв'ю.

Вільямс зізналася, що хотіла б, щоб її героїня Арія знайшла нарешті мир, знайшла своє справжнє "я" і відпустила бажання мстити.

"Я завжди говорила, що хочу, щоб вона знайшла мир. Речі, які вели її по історії, були дуже гіркими, збоченими і агресивними. Мені хотілося б, щоб Арія знову знайшла своє справжнє "я" і відпустила цей гнів і помсту, які супроводжували її в цій подорожі. Я б хотіла, щоб вона була щаслива", - сказала Вільямс і додала, що їй сумно від того, що це буде фінальний сезон.

"Це буде дійсно дивно, якщо ви не будете регулярно дивитися на нас. Ми всі так добре ладнаємо, і ми така згуртована група", - сказала актриса.

Мейсі Вільямс планує зайнятися й іншими новими проектами після закінчення серіалу.

"Зараз буде набагато більше часу, щоб робити всі ці інші проекти, які в деякому сенсі я пропустила - хоча я не думаю, що це було погано", - поділилася Вільямс.

До речі, зірка серіалу "Гра престолів" боїться, що її зовнішність завадить їй добитися успіху.