ru ua

Сценаристи "Війни Нескінченності" зізналися, яку сцену фільму захотів змінити Джеймс Ганн

Сценаристи "Війни Нескінченності" зізналися, яку сцену фільму захотів змінити Джеймс Ганн Фото: кадр з фільму "Війна Нескінченності"

Обережно, спойлери

Сценаристи "Війни Нескінченності" Крістофер Маркус і Стівен МакФлая зізналися, як їх колега Джеймс Ганн, який відповідальний за "Вартових Галактики", вплинув на нових "Месників". Вони відзначили, що кінематографіст сам написав діалоги для сцен з Стражами, а також вніс коригування в сцену з Таносом, Зоряним Лордом і Гаморою. Про це повідомляє Screen Rant.

"Єдина зміна, в яку Джеймс заглибився, яку ми обговорювали більше одного разу, стосувалася Зоряного Лорда, що стріляє в Гамору з подальшими бульбашками з пістолета. Нашою темою було "чи цікаво, якщо Зоряний Лорд не зможе змусити себе виконати обіцянку і застрелити жінку, яку любить?". Це не традиційна геройська арка. Ми намагалися досягти моменту провалу, тому що його любов до неї в якійсь мірі переважала його борг. Але Ганн і Пратт були непохитні в тому, що він зробив би це. Так що ми, звичайно ж, не стали сперечатися, але це не зашкодило історії, тому що все одно не спрацювало", - розповів МакФлая.

Сценаристи "Війни Нескінченності" зізналися, яку сцену фільму захотів змінити Джеймс Ганн

Фото: Marvel Studios

Нагадаємо, що відома актриса розкрила спойлер до наступної частини "Месників".