ru ua

Тома Круза вважають винуватцем провалу нового фільму "Мумія"

Тома Круза вважають винуватцем провалу нового фільму "Мумія" Фото: Том Круз став причиною провалу ремейка (Кадр з трейлера YouTube)

Студія звинуватила актора через те, що він активно втручався у виробничий процес

Ремейк фільму "Мумія" отримав рекордно низький рейтинг на Rotten Tomatoes. Кінокритики назвали картину найгіршим фільмом у кар'єрі Тома Круза. Більш того, ремейк провалився в американському прокаті, не зумівши перевершити не тільки конкурента "Диво-жінку", але і оригінальну "Мумію". Студія звинуватила в провалі Тома Круза.

Присвячені кіноіндустрії американські видання причиною провалу вважають "надлишковий контроль" Тома Круза над виробництвом картини. Відзначається, нібито актор активно втручався у виробничий процес, і під його впливом сюжет був змінений практично повністю.

"Студія Universal, згідно інсайдерам, включила в контракт Тома Круза гарантований контроль над більшістю аспектів проекту – від схвалення сценарію до рішень на стадії пост-продакшну. Крім того, Том Круз зробив великий внесок у маркетингову кампанію "Мумії" та стратегію її виходу в кінотеатрах. Саме він наполіг на прем'єрі "Мумії" у червні", - розповіли джерела видання Variety.

Відзначається, що рішення Universal дозволити Тому Крузу керувати процесом можливо пов'язане з тим, що на позицію режисера студія найняла малодосвідченого Алекса Куртцмана, в послужному списку якого (в якості режисера) до цього значився лише один повнометражний фільм – "Люди як ми". Варто відзначити, що саме Куртцман виступив автором сценарію "Трансформерів: Помста занепалих", який отримав антипремію "Золота малина".

У виданні переконані, що Куртцман не зумів впоратися з масштабом "Мумії", і дозволив Крузу диктувати свої умови в ході роботи над ремейком. В результаті Круз відвів собі куди більше екранного часу, ніж планувалося спочатку (в оригінальній версії сценарію у героя Тома Круза та Мумії у виконанні Софії Бутелла екранного часу було практично порівну).

Зазначається, що крім цього сценаристи забезпечили герою Круза більш драматичну історію, ввівши в сценарій несподіваний поворот сюжету. Керівництво Universal не було в захваті від таких змін, однак Крузу все-таки дозволили змінити історію на свій смак.

До речі, фільм "Диво-жінка" встановив жіночий рекорд Голлівуду.