ua en ru

В Україні відкрився 5-й ювілейний "Чілдрен Кінофест"

В Україні відкрився 5-й ювілейний "Чілдрен Кінофест" "Чілдрен Кінофест" (прес-служба)

25 травня в столичному кінотеатрі "Київська Русь" відбулася церемонія відкриття 5-го ювілейного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест"

Фільмом відкриття фестивалю стала документальна стрічка про дику природу – "Земля: Один вражаючий день". Знята за допомогою найсучасніших технологій, вона кличе глядачів у подорож нашою планетою у компанії різноманітних тварин, та показує один день з їх життя. Спеціально для "Чілдрен Кінофесту" її озвучив Олександр "Фоззі" Сидоренко з гурту ТНМК. Це перша в історії фестивалю документальна робота, яка буде змагатися за головний приз "Чілдрен Кінофесту". Після закінчення фестивалю "Земля: один вражаючий день" вийде в український прокат.

Перед початком показу на маленьких гостей відкриття чекав виступ Театру тіней Delight, який створює вистави за допомогою мистецтва театру тіней та голографічних проекцій.

В Україні відкрився 5-й ювілейний "Чілдрен Кінофест"В Україні відкрився 5-й ювілейний "Чілдрен Кінофест"В Україні відкрився 5-й ювілейний "Чілдрен Кінофест"В Україні відкрився 5-й ювілейний "Чілдрен Кінофест"

Фото: "Чилдрен Кінофест" (прес-служба)

Частина місць на церемонію відкриття, як і на інші покази фестивалю, була передана юним глядачам із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

У рамках міжнародного конкурсу "Чілдрен Кінофесту" представлено сім європейських фільмів, відібраних на міжнародних кінофорумах. Кожна з картин рекомендована до перегляду молодим людям від 4 років. Фільм-переможець буде визначений за допомогою глядацького голосування і оголошено на церемонії закриття фестивалю у столичному кінотеатрі "Київська Русь" 3 червня. Фестиваль закриє фільм-володар Ґран-прі "Чілдрен Кінофесту – 2017" – британське фентезі "Моллі Мун та чарівний підручник гіпнозу".

Відео: ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТУ – 5 РОКІВ! (YouTube/Arthouse Traffic)

У цьому році "Чілдрен Кінофест" відбувається з 25 травня по 3 червнята охоплює понад 20 міст по всій Україні. Почесна амбасадорка фестивалю – українська письменниця, адвокатка, правозахисниця, радіоведуча і посланниця доброї волі ООН в Україні Лариса Денисенко.

Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Державного агентства України з питань кіно, Французького інституту в Україні, Британської Ради в Україні, Goethe-Institut в Україні, Посольства Угорщини в Україні.

Реєстрація на безкоштовні покази триває на сайті.

До речі, стали відомі всі фільми програми Міжнародного конкурсу кінофестивалю "Молодість".