В Україні знімуть військово-патріотичний фільм про Петлюру

В Україні знімуть військово-патріотичний фільм про Петлюру
Фото: Симон Петлюра (wikimedia.org)

Фільм очікується на екранах у 2018 році

В Україні в 2018 році на екрани кінотеатрів вийде український патріотичний фільм про Симона Петлюру, передає "Укрінформ".

"У цьому році ми чекаємо і прем'єру художнього фільму про Симона Петлюру - "Таємні щоденники Симона Петлюри". Це означає, що держава особливо звертає увагу на розвиток військово-патріотичного виховання в Україні. І так буде і надалі", - розповів віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

Також чиновник розповів про українській прем'єрі "Крути-1918", яка очікується в цьому році. Розенко відвідав Меморіал пам'яті Героїв Крут у Чернігівській області.

"Сьогодні ми не тільки формально говоримо про те, що всі ми в Україні будемо проводити такі заходи. Пам'ять Героїв Крут ми хочемо увічнити в історії не тільки через монументи. Ми з нетерпінням чекає в цьому році на прем'єру художнього фільму про Героїв Крут. Я переконаний, що цей фільм стане в один ряд з такими фільмами, як "Кіборги", який зібрав величезну аудиторію в цілому по Україні. Я переконаний, що він буде переведений на іноземні мови і показаний по всьому світу", - зазначив він.

До речі, в ефірі пропагандистської передачі на росТБ президент Фонду "Інститут регіональних проектів і законодавства" Борис Надєждін відзначився своїми висловлюваннями про "звірства Петлюри".

"Я з повагою ставлюся до прагнення української держави створити якусь свою історію, знайти там якихось героїв. Але, слухайте, навіщо піднімати на щит - гаразд Бандеру - ми вже все знаємо, але Петлюру! Що таке Петлюра? У мене така особиста сімейна історія: коли Петлюра був на чолі цього українського націоналістичного держави, 1918-1920 роки, в Україні палахкотіли єврейські погроми зі страшною силою", - заявив пропагандист.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся