ua en ru

Український фільм увійшов до топ-10 кращих картин в Італії

Український фільм увійшов до топ-10 кращих картин в Італії Кадр з фільму "Ізі" (youtube.com/Dergkino Ukraine)

Стрічку знімали у копродукції

Україно-італійський фільм "Ізі" режисера Андреа Маньяні увійшов в топ-10 картин 2017 року в Італії за версією видання La Repubblica. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Фільм про пригоди італійця в Україні знімали спільно дві країни. Це перша копродукція нашої держави з Італією.

Головну роль у фільмі виконав молодий італійський актор Нікола Ночелла. Також у фільмі з'являється український актор Остап Ступка.

"Ізі" був відібраний на конкурс одного з найбільших міжнародних кінофестивалів – у Локарно, де Ночеллу нагородили премією незалежних швейцарських критиків Boccalino d'Oro як кращого актора.

Український фільм увійшов до топ-10 кращих картин в Італії

Скріншот поста (facebook.com/ukrainefilmagency)

На фестивалі 35-th Annecy Сіпема Italien фільм отримав Гран-прі у конкурсі Fabrique du Cinema його відзначили як найкращий дебют, а на ювілейному, 40-му Фестивалі італійського кіно в Вильре картина отримала приз від молодого журі.

Крім того, фільм брав участь у конкурсній програмі Бельгійського кінофестивалю в Остенде і Гельсінського міжнародного кінофестивалю.

В широкий прокат в Італії стрічка "Ізі" вийшла в серпні 2017 року, а в Україні – 14 вересня.

Відео Трейлер фільму "Ізі" (youtube.com/Dergkino Ukraine)

Драматична комедія "Ізі" розповідає про колишнього гонщика Ісідоро, або ж просто Ізі. Він перебуває у тривалій депресії. Але тут брат просить його перевезти тіло загиблого у нього на виробництві українця до кордону, щоб там його передати родичам. Однак, виявилося, що зробити це не так вже й просто.

Нагадаємо, що українсько-італійський фільм "Ізі" переміг на одному з найбільших фестивалях італійського кіно.