ua en ru

Вийшов новий трейлер "Піратів Карибського моря 5"

Вийшов новий трейлер "Піратів Карибського моря 5" Фото: Орландо Блум

Творці фільму "Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок" розкрили подробиці сюжету картини

У мережі з'явився ще один трейлер п'ятої частини фільму "Пірати Карибського моря", з якого стає відомо, що на екрани повернеться Уїлл Тернер – капітан "Летючого голландця", якого зіграв Орландо Блум. Відеоролик, розміщений на каналі Disney Movie Trailers в мережі YouTube.

Творці пригодницького фільму-фентезі "Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок" відкрили ще деякі подробиці сюжету картини.

Як відомо, Тернер в третьому фільмі помістив своє серце в скриню і погодився на вічні поневіряння як капітан "Летючого голландця". Примарний корабель, який перевозить душі померлих, один раз на десять років причалює до суші. Востаннє улюблена Тернера Елізабет Суонн (Кіра Найтлі) чекала його на березі з дитиною. Схоже, син пари виріс і шукає зустрічі з батьком.

Звичайно ж, шанувальники "Піратів" побачать Джека Горобця (Джонні Депп) і головного лиходія п'ятої частини – капітана Салазара. Ця роль, як ми писали раніше, дісталася акторові Хав'єру Бардему, який в своєму образі виглядає дуже моторошно.

До речі, знайдений історичний прототип капітана Джека Горобця.