ru ua

"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму

"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму Закритий допрем'єрний показ фільму (прес-служба)

В Україні стартує в прокаті довгоочікуване продовження космічної саги

У київському кінотеатрі "Оскар" відбувся перший в Україні закритий допрем'єрний показ космічної саги "Зоряні війни: Останні джедаї".

Першими стрічку побачили Джамала, Ігор Тарнопольський, Дмитро Ступка з дружиною Поліною Логуновою, Микита Добринін, Ірина Заря, Олексій Прищепа, Єлизавета Юрушева, Руслан Багінський, Жан Гріцфельдт, Анастасія Даугуле і багато інші.

"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму"Зоряні війни: Останні джедаї": Джамала та інші зірки відвідали прем'єру фільму

Фото: закритий допрем'єрний показ фільму (прес-служба)

Про фільм:

Нова історія про протистояння світла і темряви, добра і зла починається після загибелі Хана Соло. В Галактиці, де Перший Орден і Опір люто борються один з одним у війні, героїня Рей пробудила в собі Силу. Але що станеться, коли вона зустрінеться з єдиним живим лицарем-джедаєм - Люком Скайуокером?

Кайло Рен перейшов на Темну сторону Сили і вбив власного батька, зайнявши високу позицію в Першому Ордені. Але куди приведуть його невгамовні амбіції, подаровані у спадок грізним дідом Дартом Вейдером? Ситуація загостриться ще більше, коли мати Кайло, лідер Опору Лея, разом з По, Фінном і BB-8 приступить до нової місії.

Відео: український трейлер фільму (YouTube/B&H Film Distribution Company)

Зазначимо, що на екранах мережі кінотеатрів "Оскар" фільм "Зоряні війни: Останні джедаї" стартує з 14 грудня.

Також читайте, що українська співачка Анастасія Приходько думає про фільмі "Кіборги" Ахтема Сеітаблаєва.