ua en ru

Британські медики хочуть лікувати алкоголізм за допомогою екстазі

Британські медики хочуть лікувати алкоголізм за допомогою екстазі Фото: Екстазі (wikimedia.org1)

Ефект екстазі випробують на добровольцях

Британський науковий колектив отримав схвалення етичного комітету на проведення перших у світі клінічних випробувань терапії алкогольної залежності метилендиоксиметамфетамином (МДМА, MDMA, "екстазі").

На думку вчених, наркотик допоможе в психотерапії і залікує старі душевні травми, які найчастіше і є причиною розвитку алкоголізму, Про це розповів співробітник Лондонського імперського коледжу Бен Сесса на конференції Breaking Convention, що пройшла в Грінвічі з 30 червня по 2 липня 2017 року,повідомляє The Guardian.

Використовувати МДМА в лікуванні алкогольної залежності раніше ніхто не пробував. Нове британське дослідження почнеться через два місяці в Брістолі. У ньому візьмуть участь 20 добровольців з алкогольною залежністю, яким не допомогли традиційні методи лікування. Після фізичної детоксикації з ними проведуть два сеанси психотерапії, після яких підуть два сеансу прийому МДМА 99,99% чистоти.

За словами Сессы, у багатьох випадках залежність від алкоголю розвивається на тлі якихось пережитих раніше психотравм. В ході випробувань він і його колеги розраховують подіяти на ці переживання у добровольців призначенням МДМА.

Екстазі здатне викликати відчуття ейфорії, близькості і симпатії до інших людей, а також знижувати рівень страху і занепокоєння. При випробуваннях будуть використовувати чистий МДМА.

До речі, прикордонник підкинув своїй дівчині наркотики, щоб зробити пропозицію.