Бюджетна версія iPhone 7 отримала повільну пам'ять

Бюджетна версія iPhone 7 отримала повільну пам'ять
Фото: Новий iPhone 7 (today.vodafone.ua)

Запис даних у "бюджетної" версії відбувається майже у вісім разів повільніше, ніж в iPhone 7 з пам'яттю 128 Гб.

Базова модель iPhone 7 з пам'яттю 32 ГБ оснащена більш повільним модулем пам'яті, ніж інші моделі серії, повідомив ресурс GSMArena.

Запис даних відбувається майже в вісім разів повільніше, ніж в iPhone 7 з пам'яттю 128 ГБ. Однак, згідно з характеристиками, моделі повинні відрізнятися тільки об'ємом пам'яті, а не швидкістю запису.

Наприклад, відео тривалістю 10 хвилин буде записуватися в пам'ять базового iPhone 7 протягом 52 секунд, а запис в пам'ять моделі на 128 ГБ триває всього 17 секунд. Різниця в швидкості зчитування даних виявилася дещо меншою: 691 МБ/с для iPhone 7 з пам'яттю 32 ГБ і 926 МБ/с для моделі з пам'яттю 128 ГБ. Отримані результати тестування спростовують офіційну заяву Apple, що пристрої відрізняються тільки об'ємом вбудованої пам'яті.

Як з'ясувалося, навіть у моделі iPhone 6 з вбудованою пам'яттю 64 ГБ модуль пише інформацію набагато швидше, ніж в базовому iPhone 7 — зі швидкістю в 200,6 Мб/с. Повільний модуль може вплинути на загальну продуктивність роботи "найдешевшого" iPhone 7, що слід враховувати при покупці.

До речі, частина iPhone 7 вимагають заміни з-за проблем з активацією.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся