Ліріди: В горах Китаю відобразили незвичайний метеоритний дощ

В горах Китаю відобразили незвичайний метеоритний дощ
Фото: Метеоритний дощ (unsplash.com/Juskteez Vu)

В горах Чанбайшань щорічно можна побачити неймовірне явище природи

У китайських горах Чанбайшань показали метеоритний дощ. За словами місцевих жителів, подібне видовище неймовірної краси в цьому місці можна спостерігати щороку. На думку експертів, на всій Північному півкулі немає кращого місця для спостереження за незвичним природним явищем, передає CBS. Відповідне відео опубліковано в YouTube.

На відео на тлі засіяного зірками неба можна побачити метеоритний дощ. Завдяки чистому гірському повітрю, падаючі "зірки" яскраво виділяються і не можуть залишитися непоміченими. При цьому наголошується, що якщо б зйомка проводилася в одному з міст Китаю, швидше за все, через смог, який огортає багато місцевих мегаполісів, нічого б не було видно.

За словами авторів відео, в горах Чанбайшань метеоритний дощ можна розгледіти неозброєним оком, без яких-небудь додаткових засобів спостереження.

Відео: YouTube.com/CGTN


"Те, що ми бачимо вище, називається Лірідами. Це метеорний потік, який, як здається з Землі, вилітає із сузір'я Ліри. Перша згадка про нього датується 687-м роком до нашої ери", - зазначається у виданні.

До речі, NASA опублікувало дивовижний знімок спіральних галактик.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся