ua en ru

MasterCard введе підтвердження платежів з допомогою селфи

MasterCard введе підтвердження платежів з допомогою селфи Фото: Верифікацію платежів можна буде здійснювати за допомогою селфи (Microsoft)

Клієнт не зможе використати старе фото - для верифікації потрібно буде моргнути, дивлячись в камеру

Mastercard вводить альтернативу верифікації за допомогою пароля. Компанія почне приймати селфи і скани відбитків пальців для підтвердження онлайн-платежів.

Для такої перевірки клієнтам MasterCard необхідно встановити додаток. Розробники готують програмне забезпечення для ПК, планшетів і смартфонів.

Програма не дозволить використовувати заздалегідь зроблений селфи - для верифікації платежу клієнтові потрібно буде моргнути, дивлячись у камеру, повідомляє ВВС.

MasterCard повідомили, що новий варіант підтвердження вибрали 92% випробовуваних. Нова опція стане доступна для жителів США, Данії, Фінляндії, Швеції, Норвегії, Швейцарії, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Бельгії, Нідерландів, Канади і Великобританії вже влітку 2016 року.

У компанії повідомили, що в ході попередніх тестів цей варіант вибрали 92 відсотки піддослідних. Для громадян США, Великобританії, Канади, Нідерландів, Бельгії, Іспанії, Італії, Франції, Німеччини, Швейцарії, Норвегії, Швеції, Фінляндії і Данії опція стане доступна вже влітку.

До речі, пройшла офіційна презентація флагманів Samsung Galaxy S7, LG G5 і Sony Xperia X Performance.