NASA відкрило доступ до унікального архіву

Четвер 30 березня 2017 21:52
NASA відкрило доступ до унікального архіву
Фото: NASA

В онлайн-бібліотеці можна переглянути кращі матеріали аерокосмічного агентства

NASA створило відкриту базу свого контенту. В унікальному онлайн-архіві можна знайти зображення, відео та аудіофайли космічних об'єктів. Всього налічується 60 колекцій.

altФото: Скріншот архіву NASA

В агентстві відзначають, що контент буде постійно поповнюватись найкращими матеріалами. Зараз у відкритому доступі знаходиться понад 140 тис. файлів, які можна знайти за ключовими словами або за допомогою метаданих. Причому всі матеріали можна використовувати для будь-яких цілей.

На ресурсі представлені архівні та сучасні файли, які відносяться до аеронавтики, астрофізиці, наук, пов'язаних з вивченням Землі, польотами в космос і іншого.

Раніше NASA опублікувало дивовижні фото Юпітера, зроблені за допомогою космічного апарату Juno. Зонду розміром 3,5 на 3,5 м і вартістю $1 млрд знадобилося п'ять років, щоб досягти орбіти газового гіганта, який знаходиться на відстані більше 667,8 млн км від Землі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся