ua en ru

Всі різали один одного: Корчинський закликав йти на Москву

Всі різали один одного: Корчинський закликав йти на Москву Корчинський закликав захопити Москву (фото: УНІАН)

Корчинський каже, що українські добровольці повинні розв'язати війну в Москві

Дмитро Корчинський, лідер партії "Братство", заявив, що Україні потрібно влаштувати Московії ще один "смутний час". На його думку, слід згадати досвід XVII століття, коли українці під проводом князів Вишневецьких змогли виграти приватну війну проти Московського царства. Про це політик заявив на YouTube-каналі InterVizor.

До речі, Корчинський вважає, що інакше, ніж військовим шляхом, відвоювати окуповані території не вдасться. Для того, щоб забрати Крим військовим шляхом, потрібно оперувати на Кубань, для того, щоб звільнити Донбас, потрібно буде оперувати в Підмосков'ї, - вважає він.

Політик каже, що в XVII столітті князі Вишневецькі показали приклад, як можна посіяти смуту в Росії.

Всі різали один одного: Корчинський закликав йти на Москву

Корчинський закликав захопити Москву (фото: facebook.com/korchynskyi)

"Це була приватна війна українських князів Вишневецьких проти Московського царства. І вони цю війну виграли. І 10 чи 15 років була благодатна смута на Москві, всі різали один одного. І наші хлопці добре поживилися на цьому. І це була нормальна ситуація, ми повинні її повторити", - заявив він.

Лідер "Братства" каже, що в Московії часто трапляються кризи, якими можна буде скористатися. І подібний план зможуть втілити ідейні добровольці, оскільки держава провернути такий план не зможе.

"Наше завдання - принести війну в Москву і подбати про те, щоб вона ніколи не припинилася", - заявив Корчинський.

Корчинський закликав захопити Москву (відео: YouTube/InterVizor)

Нагадаємо, раніше Корчинський пригрозив боксеру Олександру Усику автоматом Калашникова за слова спортсмена про томос і готовність битися з радикалами за Києво-Печерську Лавру.

Також ми повідомляли, що Корчинський закликав ветеранів Другої світової війни, які воювали за СРСР, вибачитися перед бійцями Української повстанської армії.