ru ua

Дякуємо, дорогий Майстре: Тимошенко згадала про Всеволода Нестайка

Дякуємо, дорогий Майстре: Тимошенко згадала про Всеволода Нестайка Юлія Тимошенко (фото: ba.org.ua)

Серед нас є багато людей, які перечитують "Тореадорів з Васюківки" й у зрілому віці

Юлія Тимошенко привітала видатного українського письменника, автора безсмертного шедевру "Тореадори з Васюківки" Всеволода Нестайка з 89-річчям.

"У шкільному дитинстві цілком можна було собі дозволити "пропустити" класику, але, мабуть, ніхто не минув "Тореадорів"… Бо це - круто і цікаво! Про те, що Жуль Верн, д’Артаньян і "Острів скарбів" цілком можливі в інтер’єрах твого рідного села. Твори Нестайка навіть можна не включати до обов’язкової шкільної програми. Навіщо? Його й так читають, без усіляких програм, спонукань та примусів. Це справді народний, рідний наш письменник. Я, до речі, знаю людей, які час від часу перечитують "Тореадорів" у достатньо зрілому віці. І так само отримують величезне задоволення", - написала Тимошенко у Facebook.

Дякуємо, дорогий Майстре: Тимошенко згадала про Всеволода Нестайка

Скриншот поста (facebook.com/YuliaTymoshenko)

"У школі, на уроках літератури, нас часто і докучливо питали: "Чому вчить нас цей твір? Яка мораль у цієї книги?"… А яка мораль у Нестайка? На щастя, жодної. Це просто книги про добро, веселощі й щастя. Про те, як важливо бути людиною і помічати, що навколишній світ прекрасний і чарівний. Це книги про саме життя у всьому його дитячому буянні. Варто любити свій край, свою країну, природу, тварин, людей. Людяність – ось яка головна мораль у Всеволода Зіновійовича! Дякуємо, дорогий Майстре, за те, що були з нами на цій землі. Хай десь там, у високому небі, Вам буде радісно і добре… Читайте!" - додала Юлія Володимирівна.

Нагадаємо, що 29 січня Тимошенко разом із військовими та "кіборгами" вшанувала подвиг Героїв Крут.