ru ua

Були навіть погрози насильства: нові подробиці ворожнечі Маркл і Міддлтон

Були навіть погрози насильства: нові подробиці ворожнечі Маркл і Міддлтон Колаж РБК-Україна

Західні ЗМІ оголосили про початок "кампанії доброти"

Британська преса просить людей припинити нацьковувати Меган Маркл і Кейт Міддлтон одну на одну, не залишати расистські та сексистські коментарі, а також погрожувати застосуванням насильства. Про це пише таблоїд Globalnews, посилаючись на редакційну статтю британскої газети The Times під назвою "Жорстоке поводження".

У статті йдеться про те, що багато коментарів, зроблених щодо Маркл і Міддлтон, "занадто порочні, щоб публікуватися тут", і сказано, що "навіть були погрози насильства".

Зловживання дійшли до того, що королівські чиновники зверталися за допомогою до Instagram, щоб відстежувати і видаляти образливі коментарі. Помічники проводили години щотижня, модеруючи коментарі на офіційному акаунті Instagram в Kensington Palace і видаляючи расистські та сексистські матеріали.

The Times пише, що видання почало "кампанію доброти" у відповідь на широко поширену поведінку, спонукаючи авторів подумати двічі, перш ніж публікувати образливі коментарі.

Були навіть погрози насильства: нові подробиці ворожнечі Маркл і Міддлтон

Кейт Міддлтон і Меган Маркл, 25 грудня 2018 року (фото: instagram.com)

А кореспондент Емілі Неш сказала CNN, що зростання зловживань щодо королівських невісток пов'язане з повідомленнями британських таблоїдів, які стверджують, що Маркл і Міддлтон ворогують.

"У засобах масової інформації є дуже просторова історія про те, що вони стикаються одна з одною, і, на жаль, люди сприймають це всерйоз", - сказала кореспондент.

Журналістка вважає, що часто коментатори пред'являють сексистські звинувачення, яких би не було, якби Меган була чоловіком. Приміром, деякі пишуть: "вона ходить смішно", або "її підбори занадто високі", або "її ноги занадто худі".

Відео: twitter.com/emynash

До речі, раніше ми писали, що герцогів Сассекських можуть розлучити у день святого Валентина, оскільки, згідно графіку, принц Гаррі 14 лютого повинен бути на військових навчаннях, які проходять в Норвегії.

Ми також писали про те, що Меган Маркл і принц Гаррі планують покинути Кенсінгтонський палац вже найближчим часом, адже ремонт в їх новому котеджі Фрогомор-хауз майже закінчений.