ua ru

Джейкоб Андерсон: "Я отримую питання про пеніс в кожному інтерв'ю"

Джейкоб Андерсон: "Я отримую питання про пеніс в кожному інтерв'ю" "Гра престолів" (Фото: HBO)

Виконавець ролі Сірого Черва в "Грі престолів" втомився відповідати, чи є у нього пеніс

27-річний актор Джейкоб Андерсон відомий своєю роллю Сірого Черва і лідера Бездоганних, які були кастровані. Ця відмінна характеристика призвела до того, що йому часто ставили питання, чи не схожий він на персонажа, якого грає.

"Я отримую питання про пеніс в кожному інтерв'ю, яке я даю (через "Гру престолів")", — пояснив він в інтерв'ю "Mail Online". Він жартує: "Ось дивіться, тут не було питань про пеніс, але зараз я про це говорю".

Джейкоб також є співаком і репером, використовуючи псевдонім Raleigh Ritchiу і вже отримав завдяки цьому міжнародне визнання. Актор повернеться до своєї ролі лідера армії Матері Драконів, коли шоу повернеться з сьомим сезоном 17 липня. Шанувальники очікують побачити ще більше смертей, і багато фанатів турбуються, чи збережеться персонаж Джейкоба до кінця серіалу.

Яка б не була його доля, він визнає, що він буде роздавлений, коли побачить кінець шоу: "Я буду сумувати за ним, як людина, яка його дивиться".

Сірий Черв стає все ближче до Міссандеї, яка раніше була рабинею, а тепер є одним з надійних радників Дейенеріс. Але хлопець розчаровує фанатів, тому що не поспішає розвивати їхні стосунки.

Говорячи про Дейенеріс і Міссандею, Джейкоб додав: "Вони обидві дивовижні і могутні жінки, і я думаю, що вони великі в однаковій мірі. Я не люблю порівнювати людей один з одним".

Нагадаємо, що Сірий Черв і Міссандея будуть "протистояти своїм ... почуттям" один до одного.