ua ru

Гра престолів: Сірий Черв і Міссандея будуть "протистояти своїм ... почуттям" один до одного

Гра престолів: Сірий Черв і Міссандея будуть "протистояти своїм ... почуттям" один до одного "Гра престолів" (Фото: HBO)

Ми побачимо, як розвиваються найвитонченіші відносини серіалу

"Гра Престолів" славиться тим, що приносить смерть і відчай, але це не заважає променям добра і надії іноді висвітлювати сюжет. Одним з таких позитивних моментів стали відносини між Міссандеєю і Сірим Червем, порадниками Дейенеріс. Вони розвиваються спокійно і невинно, що дуже дивно для "Гри престолів".

У Міссандеі і Сірого Черва багато спільного. Вони обидва були колишніми рабами, у яких було, м'яко кажучи, важке дитинство. Вони обидва були звільнені Матір'ю Драконів і відчувають невблаганне почуття вірності їй. І в той час, як їх шалено тягне один до одного, їм нелегко розвивати відносини. І це не тільки тому, що Сірий Черв є одним з солдатів Бездоганних і євнухом. "Ці двоє завжди ховалися за своїм боргом", — розповіла виконавиця ролі Міссандеї Наталі Еммануель в інтерв'ю "Entertainment Weekly". "Але такі часи, коли зовсім не зрозуміло, чи побачать вони один одного ще раз. Його можуть убити, а може бути і її ... хто знає ... їм доводиться протистояти своїм емоціям і почуттям один до одного".

alt

Але в першому трейлері 7 сезону глядачі помітили, що Міссандея розриває туніку Сірого Черва. Ймовірно, у них буде шанс зблизитися в цьому році. Міркуючи про сезон в загальному плані, Еммануель сказала, що в цьому році шоу знову увінчалося успіхом: "Відбувається одне і те ж кожен сезон: я не думаю, що [шоураннери] можуть перевершити себе, а потім вони це роблять. І роль, яку відіграє Міссандея, стає все більш важливою, оскільки вони стикаються з війною і потенційної смертю. Відволікання не надто вітається, хоча у Міссандеі є свої власні".

Нагадаємо, що букмекери визначили, у кого більше шансів померти в 7 сезоні "Гри престолів".