ru ua

Ходячі мерці: огляд фіналу середини 8 сезону

Ходячі мерці: огляд фіналу середини 8 сезону Фото: AMC

Обережно, спойлери

Канал Fox представив глядачам 8 серію 8 сезону серіалу "Ходячі мерці" під назвою "Як це повинно бути" ("How It's Gotta Be"). Цей епізод став фінальним для першої половини цього сезону, а продовження фанати можуть очікувати 18 лютого.

Оскільки Рік і Сміттярі закінчили переговори і готові знову боротися із загальним ворогів, вони відправляться в Святилище. Там стає ясно, що дещо пішло не так, а Ніган зі своїми союзниками покинув це місце. Раптово вони потрапляють під вогонь, і Джедіс зі своєю командою відступає. Керол і Морган несподівано з'являються, щоб врятувати Ріка.

При цьому між Карлом і Ріком виникне конфлікт, оскільки кожен з них намагається просунути свою стратегію війни. При поверненні в Олександрію люди, що вижили, хочуть повернутися назад в Святилище і вимагати у Нігана капітуляцію. Але перш ніж щось вирішити, вони чують стукіт у ворота. У гучномовець Ніган попереджає, що у них є три хвилини, щоб відкрити, перш ніж він почне "бомбити" їх. Він планує вбити Ніка. Карл повертається в Олександрію і допомагає олександрійцям втекти.

У Царстві Єзекіїль один сидить в тронному залі і читає записку від Джеррі. Раптово він чує кроки і бачить Рятівників. Серія закінчується несподівано, оскільки між Ріком і Ніганом відбувається протистояння один на один, в результаті якого Рік тікає через вікно. На вулиці він зустрічає Карла, і той пояснює, що на минулому тижні його вкусив зомбі.

В описі до серії творці попереджають: "Кожна історія і битва з першої половини сезону не зрівняється з цим екшн-фанатичним фіналом середини сезону".